Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+1" odpovídá 5 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, byt s balkonem, 3+1, 81 m² - Znojmo, ul. Mládeže

Prodej, byt s balkonem, 3+1, 81 m² - Znojmo, ul. Mládeže

Cihlový byt v blízkosti centra města Znojma na ul. Mládeže, kde kromě prostoru,výborně řešené dispozice a zdařilé rekonstrukci, najde každý něco čím si tuto nemovitost zamiluje. Byt o dispozici 3+1, disponuje prostorným balkonem a dvěma sklepy, celková užitná plocha je 82 m2 a je umístěn ve 2.NP..

Lokalita: Mládeže, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Byty 3+1, 72m² -

Pronájem, Byty 3+1, 72m² -

Hledáte pronájem prostorného bytu v nejoblíbenější čtvrti města Třebíče? Pak tu pro vás máme byt v nejoblíbenější čtvrti Horka-Domky na ul. Okrajová o dispozici 3+1 s lodžií o podlahové ploše 72 m2, který je umístěn v 2.NP panelového čtyřpatrového domu bez výtahu. Byt je zcela vybavený. V bytě je..

Lokalita: Okrajová 1164/22, Třebíč - Horka-Domky11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 72m²

Pronájem, Byty 3+1, 72m²

Hledáte pronájem prostorného bytu v Třebíči? Pak tu pro vás máme byt nad základní školou Benešova na ul. Tolstého o dispozici 3+1 s balkónem o podlahové ploše 72 m2, který je umístěn v 4.NP panelového čtyřpatrového domu bez výtahu. V bytě je kompletně zrekonstruovaná koupelna s vanou a sprchovým..

Lokalita: Tolstého, Třebíč11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 3+1 s garážovým stáním, 88m² - Znojmo, ul. Nám. Svobody

Pronájem, Byt 3+1 s garážovým stáním, 88m² - Znojmo, ul. Nám. Svobody

Novostavba cihlového bytu s balkonem a garážovým stánim, byt je umístěn ve 2.NP bytového domu s výtahem. Dispozice bytu je 3+1 s podlahovou plochou 88m2, k bytu náleží prostorný balkon s výhledem do okolí i možností příjemného posezení a také zděný sklep. Je zde také možnost využití společné terasy..

Lokalita: náměstí Svobody, Znojmorezervováno

Pronájem byt 3+1 s lodžií, 79m² - ul. Růženy Svobodové, Znojmo

Pronájem byt 3+1 s lodžií, 79m² - ul. Růženy Svobodové, Znojmo

Hledáte pronájem prostorného bytu v klidné části města Znojma s bezproblémovým parkováním a kompletně zařízený? Pak tu pro vás máme byt na ul. Růženy Svobodové ve Znojmě o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií o podlahové ploše 79 m2, který je umístěn v 1.NP cihlového domu. Byt je zcela vybavený je..

Lokalita: Růženy Svobodové, Znojmorezervováno