Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii byty nebo byty 3+kk" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, byt s lodžií, 3+kk, 82m² - Znojmo, ul. Smetanova

Prodej, byt s lodžií, 3+kk, 82m² - Znojmo, ul. Smetanova

Podkrovní byt v samém centru města Znojma na ul. Smetanova, jehož předností je především prostorná zasklená lodžie o velikosti 9 m2, na niž navazuje balkon o velikosti 5 m2. Byt je umístěn v 5. NP v dodatečně vybudovaném podkroví cihlového domu. Celková podlahová plocha bytu je 82 m2 a náleží mu..

Lokalita: Smetanova, Znojmo2 750 000 Kč

Pronájem, Byty - ul. Lužická, Znojmo

Pronájem, Byty - ul. Lužická, Znojmo

Nabízíme vám v exkluzivním zastoupení majitele k pronájmu bytové jednotky v blízkosti centra města Znojma. Velkoryse řešené bytové jednotky prošly nově rozsáhlou, kompletní a povedenou rekonstrukcí. Jsou zde zdařile kombinovány původní prvky s moderním a vkusným designem. Jedinečnost každého bytu..

Lokalita: Lužická, Znojmoinfo v RK

Prodej, byt se zahradou 3+kk, 83 m² - ul. Třebízského, Znojmo

Prodej, byt se zahradou 3+kk, 83 m² - ul. Třebízského, Znojmo

Nabízíme Vám k prodeji novostavbu podkrovního bytu 3+kk v klidné části města Znojma, na ulici Třebízského, jehož předností je zahrada o velikosti 99 m2. Byt je umístěn ve 3. NP v podkroví cihlového domu. Celková podlahová plocha bytu je 83 m2 a náleží mu také prostorný sklep o velikosti 12 m2 a již..

Lokalita: Třebízského, Znojmo3 190 000 Kč

Prodej, Byty 3+kk, 76m² - Znojmo

Prodej, Byty 3+kk, 76m² - Znojmo

Residence Ludwig vám nabízí nový způsob bydlení v samém centru města Znojma. Jedná se o novostavbu moderně řešeného bytu o dispozici 3+kk s terasou a menší zahrádkou, nacházejícího se na ulici Rooseweltova ve Znojmě. K bytu náleží také prostorný sklep a společné prostory. Podlahová plocha bytu je..

Lokalita: Rooseveltova, Znojmo3 545 000 Kč