Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční" odpovídá 14 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Obchodní prostory, 191 m² - Znojmo, Oblekovice

Pronájem, Obchodní prostory, 191 m² - Znojmo, Oblekovice

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory o výměře 191 m2 ve Znojmě – Oblekovicích. Prostory byly využívané jako prodejna potravin a jsou vhodné k užívání i jako skladovací prostory, kanceláře, ordinace nebo drobná výroba. Součástí pronájmu mohou být i regály, pulty, mrazáky a další zařízení...

Lokalita: Znojmo - Oblekovice20 000 Kč za měsíc

Prodej, Klášterní vinný sklep s ubytováním, 946m² - Tvořihráz

Prodej, Klášterní vinný sklep s ubytováním, 946m² - Tvořihráz

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji KLÁŠTERNÍ VINNÝ SKLEP S UBYTOVÁNÍM v obci Tvořihráz, vzdálené 13 km od města Znojma. Celková velikost pozemku včetně vinného sklepu je 946 m2. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí a je možné ji ihned využívat a uvést v provoz. Na pozemku se nachází tři..

Lokalita: Tvořihráz8 900 000 Kč

Pronájem  vinného sklepa Konice , Znojmo

Pronájem vinného sklepa Konice , Znojmo

Nabízíme k pronájmu vinný sklep v Konicích u Znojma. Sklep se skládá z vinárny s 80 místy,, archivní ho sklípku, kde se dá uložit více než 100 druhů archívních vín, dále je tu i venkovní terasa s 50 místy. Před sklepem je vlastní parkoviště. Ve vinárně zůstává veškeré zařízení a vybavení. V..

Lokalita: Znojmo - Konice10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 600 m² - Znojmo

Pronájem, Sklady, 600 m² - Znojmo

Skladové, výrobní nebo kancelářské prostory k pronájmu se nachází v rozvíjející se obchodní čtvrti na ul. Dobšická ve Znojmě. V bezprostřední blízkosti multifunkční budovy bude stát velké obchodní centrum. Prostory jsou vhodné pro logistické služby, výrobu nebo obchodní činnost. Budova se skládá..

Lokalita: Dobšická, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Obchodní prostory, 6 m² - ul. Holandská, Znojmo

Pronájem, Obchodní prostory, 6 m² - ul. Holandská, Znojmo

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v kosmetickém studiu a soláriu, na ulici Holandská ve Znojmě. Prostor je vhodný na masáže, kadeřnictví, pedikúru adt. Je zde i recepce a místo s posezením. Prostory jsou krásné, čisté a volné od 1.2.2018. Cena pronájmu je 3.000,-Kč včetně všech poplatku +..

Lokalita: Holandská, Znojmo3 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláří, 86 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Pronájem, Kanceláří, 86 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory na ulici Dobšická ve Znojmě. Prostory jsou umístěny v přízemní administrativní budově. Naleznete zde tři kanceláře o velikosti 17, 20 a 10 m2 propojené samostatně uzamykatelnou chodbou o velikosti 10 m2 za prosklenými dveřmi, která lze..

Lokalita: Dobšická, Znojmo20 000 Kč za měsíc

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 800m² - Mohelno

Prodej, Ostatní komerční nemovitosti, 800m² - Mohelno

Exkluzivně nabízíme k prodeji areál jatek s obchodem a dvougeneračním rodinným domem, který se rozkládá na pozemku o rozloze 800m2. Areál se nachází v malebné obci Mohelno, na okraji přírodní rezervace Hadcové stepi a poblíž Dalešické přehrady. Ve výrobě jsou čtyři chladírny, výrobna ledu,..

Lokalita: Mohelnoinfo v RK

Pronájem, Obchodní prostory, 32m² - Znojmo, Velká Michalská

Pronájem, Obchodní prostory, 32m² - Znojmo, Velká Michalská

Nabízíme vám k pronájmu nebytový prostor na ulici Velká Michalská v centru města Znojma. Plocha je o výměře 32 m2 a nachází se v přízemí domu. Skládá se z přední a zadní části. Zadní místnost tvoří menší sklad, přední část je pak vhodná k provozování prodejny či služeb. Prostor je vytápěn plynovým..

Lokalita: Znojmo19 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 80m² - Třebíč

Pronájem, Kanceláře, 80m² - Třebíč

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové výměře 80 m2, ve Třebíči na Karlově nám..Jedná se o 3 místnosti, skladovací prostor a samostatné WC. Prostory se nacházejí v 1.NP domu s prosklenými dveřmi a schodištěm. Vytápění a ohřev vody je řešeno ektřinou. Prostory mohou sloužit jako kancelář,..

Lokalita: Třebíč10 000 Kč za měsíc

Prodej, Restaurace 3139m² - Znojmo

Prodej, Restaurace 3139m² - Znojmo

Exkluzivně nabízíme k prodeji komplex restaurace Diana. Tento objekt má ve Znojmě a okolí dlouholetou prestiž a patří k tradičním místům firemních a rodinných oslav. Jedná se o zcela zrekonstruovaný objekt se zahrádkou a vlastním parkovištěm v klidné lokalitě lesoparku Městský lesík ve..

Lokalita: MUDr. Jana Janského, Znojmoinfo v RK