Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii komerční nebo restaurace" odpovídají 4 nabídky.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Restaurace, 158m² - Dobšice

Prodej, Restaurace, 158m² - Dobšice

Nabízíme k prodeji vinný sklep s vinárnou v obci Dobšice u Znojma, která je vyhledávanou vinařskou oblastí. Součástí vinárny jsou krbová kamna, toalety, bar a kompletní posezení pro 32 osob. Celková rozloha vinárny, lisovny a obytného podkroví je 158 m2. Obytné podkroví se skládá z pracovny,..

Lokalita: Dobšice3 100 000 Kč

Pronájem, Restaurace, 170 m² - Znojmo, ul. Bezručova

Pronájem, Restaurace, 170 m² - Znojmo, ul. Bezručova

Nabízíme Vám exkluzivně k dlouhodobému pronájmu zavedenou a oblíbenou restauraci, která se nachází na ulici Bezručova v blízkosti centra města Znojma. Tato restaurace o výměře 170 m2, celkové vnitřní kapacitě cca 66 míst, byla v roce 2017 kompletně a velmi zdařile zrekonstruována a nabízí klidné a..

Lokalita: Bezručova, Znojmo29 000 Kč za měsíc

Prodej zavedené restaurace 3139m² - Znojmo

Prodej zavedené restaurace 3139m² - Znojmo

Exkluzivně nabízíme k prodeji komplex restaurace Diana. Tento objekt má ve Znojmě a okolí dlouholetou prestiž a patří k tradičním místům firemních a rodinných oslav. Jedná se o zcela zrekonstruovaný objekt se zahrádkou a vlastním parkovištěm v klidné lokalitě lesoparku Městský lesík ve..

Lokalita: MUDr. Jana Janského, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Restaurace, 280m² - Znojmo

Pronájem, Restaurace, 280m² - Znojmo

Nabízíme vám exkluzivně k dlouhodobému pronájmu zavedenou a oblíbenou restauraci. Restaurace se nachází na frekventované ulici v blízkosti centra města Znojma. Výhodou umístění restaurace je mimo jiné i vzdálenost několika desítek metrů od nově vystaveného komplexu budov. Nachází se zde..

Lokalita: Znojmo40 000 Kč za měsíc