Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byt 2+kk, 66m² - Třebíč

Pronájem, Byt 2+kk, 66m² - Třebíč

Nabízíme k pronájmu pěkný byt v nové výstavbě rodinných domů na ulici Kremláčkova v Třebíči. Nová ulice se nachází na konci ulice Na Kopcích nad Ptáčovským žlebem. Dokončuje se zde výstavba 11 rodinných domů. Ulice je velmi klidná, blízko přírodě a přitom nedaleko veškeré občanské vybavenosti..

Lokalita: Kremláčkova, Třebíč13 700 Kč za měsíc

Pronájem, cihlový byt s balkonem a výtahem, 2+1, 55 m² ul. Pražská sídl. Znojmo

Pronájem, cihlový byt s balkonem a výtahem, 2+1, 55 m² ul. Pražská sídl. Znojmo

Nabízíme vám prostorný cihlový byt o dispozici 2+1 s balkonem v horní části města Znojma na ul. Pražská sídliště. Byt se nachází ve 3.NP revitalizovaného bytového domu s výtahem. Celková podlahová plocha bytu je 55 m2, k bytu je dále sklepní kóje a již zmiňovaný balkon. Jedná se o velmi klidnou..

Lokalita: Pražská sídl., Znojmo8 500 Kč za měsíc

Pronájem, novostavba bytu, 2+kk, 54m² - Znojmo, ul. Krátká

Pronájem, novostavba bytu, 2+kk, 54m² - Znojmo, ul. Krátká

Novostavba bytového domu v blízkosti centra města Znojma na ul. Krátká. Nabízený byt ve 3.NP o dispozici 2+kk a podlahové ploše 54 m². Byt je vybaven podlahovým vytápěním, videotelefonem a zařízeny kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (el. trouba, digestoř, sklokeramická deska a příprava pro..

Lokalita: Krátká, Znojmo9 500 Kč za měsíc

Pronájem, cihlový byty 1+1, 43 m² - Znojmo, ul. U Brány

Pronájem, cihlový byty 1+1, 43 m² - Znojmo, ul. U Brány

Pronájem bytu o dispozici 1+1 v 1.NP cihlového domu v historické části města Znojma, ul. U Brány. Byt o podlahové ploše 43 m2 zajišťuje dostatek prostoru a především dostupnost do centra města Znojma a možnost využití příjemného prostředí historické části a blízkosti veškeré občanské vybavenosti...

Lokalita: U Brány, Znojmo6 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 1+1, 41m² - ul. Jarošova, Znojmo

Pronájem, Byt 1+1, 41m² - ul. Jarošova, Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu velice zajímavě situovaný cihlový byt na ul. Jarošova ve Znojmě. Byt o dispozici 1+1 a velikosti podlahové plochy 41 m2 se nachází v 1.NP cihlového bytového domu. Celý byt prošel částečnou rekonstrukcí a je částečně zařízen, (nová plastová okna, kuchyňská linka se sporákem,..

Lokalita: Jarošova, Znojmo6 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1,  45m2

Pronájem, Byty 2+1, 45m2

Nabízíme vám v exkluzivním zastoupení majitele k pronájmu bytovou jednotku v blízkosti centra města Znojma. Bytová jednotka prošla rozsáhlou, kompletní a povedenou rekonstrukcí. Byt se skládá ze samostatné předsíně, prostorné koupelny s toaletou a sprchovým koutem. Dále pak z větší kuchyně s ..

Lokalita: Znojmo10 990 Kč za měsíc

Pronájem, Komerčních prostor, 170 m² - Znojmo, ul. Bezručova

Pronájem, Komerčních prostor, 170 m² - Znojmo, ul. Bezručova

Nabízíme Vám exkluzivně k dlouhodobému pronájmu komerční prostory, které se nachází na ulici Bezručova v blízkosti centra města Znojma. Tyto prostory o výměře 170 m2, celkové vnitřní kapacitě cca 66 míst, byly v roce 2017 kompletně a velmi zdařile zrekonstruovány a nabízí klidné a příjemné..

Lokalita: Bezručova, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Představujeme Vám k pronájmu restauraci vysokého standardu na nádherném místě s výjimečným výhledem na údolí řeky Dyje a Národní park Podyjí. Nachází se v reprezentativní vile z počátku 20. století, která byla přestavěna na luxusní hotel v historickém centru města Znojma. Přístup je možný ze dvou..

Lokalita: Na Valech, Znojmo30 000 Kč za měsíc

Pronájem pozemku ke komerčním účelům, 3701 m² - Znojmo - Přímětice

Pronájem pozemku ke komerčním účelům, 3701 m² - Znojmo - Přímětice

Nabízíme k pronájmu víceúčelový pozemek s vlastní příjezdovou cestou, vhodný i pro kamionovou dopravu a stroje s větším zatížením. Pozemek je o celkové rozloze 3701 m2 a je možné jej rozdělit i na menší části a nachází se na okraji města Znojma v části Přímětice. Pozemek je umístěn ve velmi..

Lokalita: Znojmo - Příměticevolejte makléři

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům,  300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům, 300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Jedinečná poloha v blízkosti středu města Znojma. Víceúčelový pozemek s vlastní příjezdovou cestou, vhodnou i pro kamionovou dopravu a stroje s větším zatížením. Pozemek je o celkové rozloze 8.300 m2 a je možné jej rozdělit i na menší části. Na pozemku nyní stojí administrativní budova se čtyřmi..

Lokalita: Znojmovolejte makléři