Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 12 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byt 4+1, 91 m² - Znojmo, Alšova

Pronájem, Byt 4+1, 91 m² - Znojmo, Alšova

Prostorný byt se nachází na prestižní adrese jen pár kroků od Mariánského náměstí v 1. NP cihlového domu. Okolí nemovitosti se vyznačuje nadstandardním výběrem služeb a nabízí bohaté možnosti společenského a sportovního vyžití. Interiér tvoří kuchyň, obývací místnost, 3 pokoje, vstupní hala,..

Lokalita: Alšova, Znojmo13 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 2+1, 61 m² - Znojmo, 17. listopadu

Pronájem, Byt 2+1, 61 m² - Znojmo, 17. listopadu

Krásný byt se nachází v cihlovém domě v lukrativní lokalitě ul. 17. listopadu ve Znojmě. Tato ulice spojuje autobusové a vlakové nádraží s Mariánským náměstím a nachází se v těsné blízkosti centra. Byt o dispozici 2+1 a velikosti 61 m2 je umístěn ve 2.NP. Interiér nabízí prostornou vstupní..

Lokalita: 17. listopadu, Znojmo9 500 Kč za měsíc

Pronájem, zrekonstruovaný byt, 2+1, 85m² - Znojmo, ul. Stanislavova

Pronájem, zrekonstruovaný byt, 2+1, 85m² - Znojmo, ul. Stanislavova

Prostorný cihlový byt ve vyvýšeném suterénu cihlového domu na ul. Stanislavova ve Znojmě, kde jeho velkou předností je především bezbariérový přístup a take velikost podlahové plochy. Byt je o dispozici 2+1 s podlahovou plochou 85 m2 s možností využití společné okrasné zahrady za domem. Určitě to..

Lokalita: Stanislavova, Znojmo9 500 Kč za měsíc

Pronájem, cihlový byt, 1+1, 44 m² - Znojmo, ul. Alšova

Pronájem, cihlový byt, 1+1, 44 m² - Znojmo, ul. Alšova

Pronájem cihlového bytu v samotném centru města Znojma na ul. Alšova. Byt o dispozici 1+1 nacházející se ve 2.NP nájemního domu, s podlahovou plochou 44 m2, nabízí dostatek prostoru pro každého. K bytu náleží sklepní kóje a možnost využití společných prostor v domě. Velkou předností je rozlehlá..

Lokalita: Alšova, Znojmo7 000 Kč za měsíc

Pronájem, kompletně zrekonstruovaného bytu, 3+1, 81m² - ul. Dr. Milady Horákové, Znojmo

Pronájem, kompletně zrekonstruovaného bytu, 3+1, 81m² - ul. Dr. Milady Horákové, Znojmo

Cihlový byt po kompletní, zdařilé rekonstrukci s dostatkem prostoru pro náročnější klienty se nachází na ul.Dr. Milady Horákové ve Znojmě. Byt je umístěn ve 3.NP udržovaného bytového domu. Jeho dispozice 3+1 o velikosti podlahové plochy 81 m2 nabízí dostatek prostoru a díky umístění všech oken na..

Lokalita: Dr. Milady Horákové, Znojmo12 000 Kč za měsíc

Pronájem, Garážové stání, 18 m² - Znojmo

Pronájem, Garážové stání, 18 m² - Znojmo

Nabízíme venkovní parkovací stání v blízkosti autobusového a vlakového nádraží. Parkoviště je vybaveno závorou na dálkové ovládání a nabízí pohodlné parkování s výbornou dostupností centra. Vzhledem k nedostatku parkovacích míst v okolí nabízíme bezpečné parkování s úsporou času při každodenním..

Lokalita: Vídeňská třída, Znojmo1 000 Kč za měsíc

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům,  300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům, 300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Jedinečná poloha v blízkosti středu města Znojma. Víceúčelový pozemek s vlastní příjezdovou cestou, vhodnou i pro kamionovou dopravu a stroje s větším zatížením. Pozemek je o celkové rozloze 8.300 m2 a je možné jej rozdělit i na menší části. Na pozemku nyní stojí administrativní budova se čtyřmi..

Lokalita: Znojmovolejte makléři

Pronájem, Kanceláře, 45 m² - Znojmo, ul. Bulharská

Pronájem, Kanceláře, 45 m² - Znojmo, ul. Bulharská

Nabízíme vám k pronájmu kancelářské prostory v blízkosti centra města Znojma, na ulici Bulharská. Kanceláře se nachází v 1. patře a tvoří dvě samostatné kanceláře o rozloze 15 m2 a 30 m2. Menší kancelář je průchozí a je vhodná pro recepci nebo asistentku. Větší kancelář má výhled do vnitrobloku a..

Lokalita: Bulharská, Znojmo4 990 Kč za měsíc

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Představujeme Vám k pronájmu restauraci vysokého standardu na nádherném místě s výjimečným výhledem na údolí řeky Dyje a Národní park Podyjí. Nachází se v reprezentativní vile z počátku 20. století, která byla přestavěna na luxusní hotel v historickém centru města Znojma. Přístup je možný ze dvou..

Lokalita: Na Valech, Znojmo50 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory,1200 m² -

Pronájem, Obchodní prostory,1200 m² -

Nabízíme k pronájmu komerční prostory nacházející se v severní části města Znojma - Příměticích. Jedná se o budovu třech nadzemních podlažích. Nemovitost je součástí většího komerčního areálu. V současné době prochází celá budova rekonstrukcí. První nadzemní podlaží je vhodné zejména pro obchodní..

Lokalita: Znojmo - Příměticeinfo v RK