Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, byt, 3+kk, 82m² s terasou 16m2  - Znojmo ul. Rooseveltova

Pronájem, byt, 3+kk, 82m² s terasou 16m2 - Znojmo ul. Rooseveltova

Nabízíme vám k pronájmu novostavbu moderně řešeného bytu v centru města Znojma - Residence Ludwig, na ulici Rooseweltova. Dispozice bytu je 3+kk s lodžií. Podlahová plocha je 82m2, plocha lodžie je 16m2 , je umístěn ve 3.NP s výtahem. Vytápění bytu je podlahové (tepelná čerpadla). Objekt byl..

Lokalita: Rooseveltova, Znojmo12 700 Kč za měsíc

Pronájem byt 3+1 s lodžií, 79m² - ul. Růženy Svobodové, Znojmo

Pronájem byt 3+1 s lodžií, 79m² - ul. Růženy Svobodové, Znojmo

Hledáte pronájem prostorného bytu v klidné části města Znojma s bezproblémovým parkováním a kompletně zařízený? Pak tu pro vás máme byt na ul. Růženy Svobodové ve Znojmě o dispozici 3+1 se zasklenou lodžií o podlahové ploše 79 m2, který je umístěn v 1.NP cihlového domu. Byt je zcela vybavený je..

Lokalita: Růženy Svobodové, Znojmo9 000 Kč za měsíc

Pronájem, Bytu 2+1, 76 m² - ul. Rudoleckého, Znojmo

Pronájem, Bytu 2+1, 76 m² - ul. Rudoleckého, Znojmo

Nabízíme k pronájmu pěkný a prostorný byt 2+1, na ulici Rudoleckého ve Znojmě. Byt o velikosti 76 m2 se nachází ve 3. N.P. cihlového domu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí – nová koupelna, plastová okna, nová kuchyňská linka. V bytě se nachází kuchyně, dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem a..

Lokalita: Rudoleckého, Znojmo8 000 Kč za měsíc

Pronájem byt 2+kk, 56m² - Znojmo - Oblekovice

Pronájem byt 2+kk, 56m² - Znojmo - Oblekovice

Nabízíme vám k pronájmu novostavbu podkrovního bytu ve spodní části Znojma v městské části Oblekovice. Byt je o dispozici 2+kk, 56m2 s šatní místností a nachází v podkroví novostavby bytového domu (2.NP). Byt má samostatnou toaletu a prostornou koupelnu s rohovou vanou, vstupní místnost s šatnou,..

Lokalita: Znojmo - Oblekovice7 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 191 m² - Znojmo, Oblekovice

Pronájem, Obchodní prostory, 191 m² - Znojmo, Oblekovice

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory o výměře 191 m2 ve Znojmě – Oblekovicích. Prostory byly využívané jako prodejna potravin a jsou vhodné k užívání i jako skladovací prostory, kanceláře, ordinace nebo drobná výroba. Součástí pronájmu mohou být i regály, pulty, mrazáky a další zařízení...

Lokalita: Znojmo - Oblekovice20 000 Kč za měsíc

Pronájem  vinného sklepa Konice , Znojmo

Pronájem vinného sklepa Konice , Znojmo

Nabízíme k pronájmu vinný sklep v Konicích u Znojma. Sklep se skládá z vinárny s 80 místy,, archivní ho sklípku, kde se dá uložit více než 100 druhů archívních vín, dále je tu i venkovní terasa s 50 místy. Před sklepem je vlastní parkoviště. Ve vinárně zůstává veškeré zařízení a vybavení. V..

Lokalita: Znojmo - Konice10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Sklady, 600 m² - Znojmo

Pronájem, Sklady, 600 m² - Znojmo

Skladové, výrobní nebo kancelářské prostory k pronájmu se nachází v rozvíjející se obchodní čtvrti na ul. Dobšická ve Znojmě. V bezprostřední blízkosti multifunkční budovy bude stát velké obchodní centrum. Prostory jsou vhodné pro logistické služby, výrobu nebo obchodní činnost. Budova se skládá..

Lokalita: Dobšická, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Obchodní prostory, 6 m² - ul. Holandská, Znojmo

Pronájem, Obchodní prostory, 6 m² - ul. Holandská, Znojmo

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor v kosmetickém studiu a soláriu, na ulici Holandská ve Znojmě. Prostor je vhodný na masáže, kadeřnictví, pedikúru adt. Je zde i recepce a místo s posezením. Prostory jsou krásné, čisté a volné od 1.2.2018. Cena pronájmu je 3.000,-Kč včetně všech poplatku +..

Lokalita: Holandská, Znojmo3 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláří, 86 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Pronájem, Kanceláří, 86 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory na ulici Dobšická ve Znojmě. Prostory jsou umístěny v přízemní administrativní budově. Naleznete zde tři kanceláře o velikosti 17, 20 a 10 m2 propojené samostatně uzamykatelnou chodbou o velikosti 10 m2 za prosklenými dveřmi, která lze..

Lokalita: Dobšická, Znojmo20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Pozemku pro komerční výstavbu, 960 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Pronájem, Pozemku pro komerční výstavbu, 960 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu pozemek na ulici Dobšická ve Znojmě o velikosti 960 m2, na kterém je elektřina, plyn a na hranici pozemku voda. Pozemek se nachází v uzavřeném areálu a je zde možnost si ho samostatně oplotit a udělat si samostatný vjezd. Pozemek je vhodný na skladovací prostory nebo..

Lokalita: Dobšická, Znojmo40 000 Kč za měsíc