Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 18 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Kanceláří, 86 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Pronájem, Kanceláří, 86 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruované kancelářské prostory na ulici Dobšická ve Znojmě. Prostory jsou umístěny v přízemní administrativní budově. Naleznete zde tři kanceláře o velikosti 17, 20 a 10 m2 propojené samostatně uzamykatelnou chodbou o velikosti 10 m2 za prosklenými dveřmi, která lze..

Lokalita: Dobšická, Znojmo20 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+kk, 20 m² - ul. Pražská sídliště, Znojmo

Pronájem, Byty 1+kk, 20 m² - ul. Pražská sídliště, Znojmo

Nabízíme k pronájmu pěkný a vybavený byt 1+0, ve Znojmě na ulici Pražská sídliště. Byt o velikosti 20 m2 se nachází v přízemí cihlového domu. Byt má plastová okna a na podlaze jsou parkety. V bytě se nachází lednice, stůl, židle, postel a kuchyňská linka. K bytu náleží i sklepní kóje. Vytápění..

Lokalita: Pražská sídl., Znojmo6 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 1+1 s lodžií, 44 m² - Znojmo, ul. Sokolská

Pronájem, Byty 1+1 s lodžií, 44 m² - Znojmo, ul. Sokolská

Hledáte menší byt v klidné lokalitě? Byt s možností posezení u ranní kávy při východu slunce a s výhledem do okolí? Pak tu máme právě pro vás byt o dispozici 1+1 s lodžií na ul. Sokolovská ve spodní části města Znojma. Byt má celkovou podlahovou plochu 44 m2, nachází se v 6.NP revitalizovaného..

Lokalita: Sokolovská, Znojmo6 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+1, 75 m² - ul. Tovární, Znojmo

Pronájem, Byty 2+1, 75 m² - ul. Tovární, Znojmo

Nabízíme k pronájmu kompletně vybavený a prostorný cihlový byt 2+1 ve Znojmě v centru města, na ulici Tovární. Byt o výměře 75 m2 se nachází ve 2. patře cihlového domu. Při vstupu do bytu vcházíme do předsíně, ze které se dostaneme do ložnice s balkónem a dále na samostatné WC a do koupelny s..

Lokalita: Tovární, Znojmo10 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 25 m² - ul. Rudoleckého, Znojmo

Pronájem bytu 1+kk, 25 m² - ul. Rudoleckého, Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk na ul. Rudoleckého ve Znojmě. Podlahová plocha bytu je 25 m2 a je umístěn v 1.NP cihlového domu. Celý byt prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí. Jsou zde nová plastová okna, nové rozvody elektřiny, vody a odpadu, nově jsou..

Lokalita: Rudoleckého, Znojmo5 000 Kč za měsíc

Pronájem, Kanceláře, 80m² - Třebíč

Pronájem, Kanceláře, 80m² - Třebíč

Nabízíme k pronájmu komerční prostory o celkové výměře 80 m2, ve Třebíči na Karlově nám..Jedná se o 3 místnosti, skladovací prostor a samostatné WC. Prostory se nacházejí v 1.NP domu s prosklenými dveřmi a schodištěm. Vytápění a ohřev vody je řešeno ektřinou. Prostory mohou sloužit jako kancelář,..

Lokalita: Třebíč10 000 Kč za měsíc

Pronájem byt 2+kk, 56m² - Znojmo - Oblekovice

Pronájem byt 2+kk, 56m² - Znojmo - Oblekovice

Nabízíme vám k pronájmu novostavbu podkrovního bytu ve spodní části Znojma v městské části Oblekovice. Byt je o dispozici 2+kk, 56m2 s šatní místností a nachází v podkroví novostavby bytového domu (2.NP). Byt má samostatnou toaletu a prostornou koupelnu s rohovou vanou, vstupní místnost s šatnou,..

Lokalita: Znojmo - Oblekovicerezervováno

Pronájem byt 1+1, 42m² -  ul. Jiráskova, Znojmo

Pronájem byt 1+1, 42m² - ul. Jiráskova, Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu byt o dispozici 1+1 na ul. Jiráskova ve Znojmě v blízkosti centra města Znojma. Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí. Ačkoliv je byt o dipozici 1+1, jeho podlahová plocha je 42 m2. Po vstupu do bytu je vstupní chodba s šatní skříní,..

Lokalita: Jiráskova, Znojmorezervováno

Pronájem, Byt 4+kk s terasou, 170m² - Znojmo, ul. Krátká

Pronájem, Byt 4+kk s terasou, 170m² - Znojmo, ul. Krátká

Nabízíme vám k pronájmu novostavbu cihlového bytu o dispozici 4+kk s terasou na ul. Krátká ve Znojmě. Celková podlahová plocha bytu je úctyhodných 170 m2, byt se nachází ve 2.NP nově postaveného bytového domu. Byt je velice slunný a prostorný, nabízí také prostornou šatní místnost a rozlehlou..

Lokalita: Krátká, Znojmo14 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 32m² - Znojmo, Velká Michalská

Pronájem, Obchodní prostory, 32m² - Znojmo, Velká Michalská

Nabízíme vám k pronájmu nebytový prostor na ulici Velká Michalská v centru města Znojma. Plocha je o výměře 32 m2 a nachází se v přízemí domu. Skládá se z přední a zadní části. Zadní místnost tvoří menší sklad, přední část je pak vhodná k provozování prodejny či služeb. Prostor je vytápěn plynovým..

Lokalita: Znojmo19 000 Kč za měsíc