Spolupracujeme

Prostřednitvím našich partnerů zajišťujeme našim klientům kompletní právní servis včetně advokátní úschovy kupní ceny.

Advokátní kancelář Šopák, Palátová

logo-sopak-palatova325x

Advokátní kancelář Šopák, Palátová a partneři je zavedenoua prosperující advokátní kanceláří, která svým klientům poskytuje vysoce kvalifikované a odborné právní služby především v oblasti soukromého práva.
Zkušený tým advokátní kanceláře pod vedením pana Mgr. VlastimilaŠopáka a Mgr. Lenky Palátové zajišťuje komplexní právní servis vysoké úrovně pro klientelu z celé České republiky, a to jakv českém, tak rovněž i v německém jazyce.
Garancí kvalitně odvedené práce je nejen samotná odbornost členů kanceláře, ale též úzká spolupráce s řadou notářských kanceláří, exekutorskými úřady a jinými experty a specialisty z příbuznýchoborů jako jsou daňový poradci, účetní konzultanti, auditoři či znalcia tlumočníci.


Advokátní kancelář Lisko - Vala

logo-lisko-vala

Advokátní kancelář Lisko a Vala byla založena v roce 2006 dvěma advokáty JUDr. Alešem Liskem a Mgr. Robertem Valou. V současné době advokátní kancelář tvoří pětičlenný tým skládající se ze dvou advokátů, jednoho advokátního koncipienta a dvou administrativních pracovníků.
Advokátní kancelář se snaží poskytovat poradenství v celém spektru právních oblastí, zejména se zaměřením na podnikatelský sektor, a dále pak zejména na oblast práva občanského a trestního. Při své činnosti spolupracuje advokátní kancelář i s odborníky jiných oblastí, zejména daňovými poradci a soudními znalci.


Tomáš Houfek - videoprezentace

canon-foto

Součástí našich služeb je profesionální prezentace nemovitosti. Každý chce bydlet v útulném, světlém a prostorném bytě, bez ohledu na jeho velikost. Využitím našich služeb docílíte, že váš byt bude takto vypadat nejen na fotografiích, ale i ve skutečnosti. Umíme vyzdvihnout jeho přednosti a ukážeme jej v nejlepším světle.

http://www.prezentace-video.cz/