Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej zahrady s chatou, 1732 m² - Leska Horní, Znojmo

Prodej zahrady s chatou, 1732 m² - Leska Horní, Znojmo

Pokud se už teď těšíte na jaro, zelenající se listy stromů a krásný výhled na Znojmo, přitom chcete mít klid a chvíli vypnout po zimě, pak tu máme právě pro vás exkluzivní zahradu v lokalitě Leska Horní ve Znojmě. Zahrada má úctyhodných 1.732 m2, ale nebojte, je zcela zatravněná se vzrostlými..

Lokalita: Leska Horní, Znojmo620 000 Kč

Prodej zahrady s chatkou,  5.866m² - Únanov okr. Znojmo

Prodej zahrady s chatkou, 5.866m² - Únanov okr. Znojmo

Nabízíme vám k prodeji rozlehlou zahradu s chatkou v katastru obce Únanov. Celková výměra pozemku je 5.866 m2. Celý pozemek je oplocený a je napojen na elektřinu, vodu je možné přivést od sousední parcely. Nyní je zde možnost výstavby do 40 m2. Změna územního plánu obce Únanov je nyní na hranici..

Lokalita: Únanov870 000 Kč

Pronájem, Pozemku pro komerční výstavbu, 960 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Pronájem, Pozemku pro komerční výstavbu, 960 m² - ul. Dobšická, Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu pozemek na ulici Dobšická ve Znojmě o velikosti 960 m2, na kterém je elektřina, plyn a na hranici pozemku voda. Pozemek se nachází v uzavřeném areálu a je zde možnost si ho samostatně oplotit a udělat si samostatný vjezd. Pozemek je vhodný na skladovací prostory nebo..

Lokalita: Dobšická, Znojmo40 000 Kč za měsíc

Prodej, Pozemky - zahrady, 493m² - Chvalatice

Prodej, Pozemky - zahrady, 493m² - Chvalatice

Nabízíme vám k prodeji dva pozemky v obci Chvalatice o celkové výměře 493 m2. Obec je vzdálená zhruba 30 km od města Znojma. Pozemek se nachází v okrajové části malebné vesničky. Na pozemku je zavedena elektřina a voda. Je zde položena základová deska, na které lze začít stavět chatu či chalupu. V..

Lokalita: Chvalatice250 000 Kč

Prodej, Ostatní pozemky, 60000m² - Mikulovice

Prodej, Ostatní pozemky, 60000m² - Mikulovice

Nabízíme vám k prodeji pozemek s krásným výhledem v obci Mikulovice, vzdálené 15 km od města Znojma. Velikost pozemku je 6 ha. Inženýrské sítě se nacházejí zhruba 20 m od pozemku. Jedná se o pozemek ve velmi klidné části obce. Pozemek je vhodný především jako investice do budoucna (například pro..

Lokalita: Mikulovice300 Kč za m2

Prodej, Zemědělská půda, 16.405m²

Prodej, Zemědělská půda, 16.405m²

Nabízíme k prodeji pozemky v k.ú. Vevčice. Jedná se o pozemky o výměře 16.405m2. Většina pozemků je typu orné půdy, část pozemků je ale "neplodná půda". Majitel požaduje pozemky prodat jako celek. Pozemky jsou vázané pachtovním právem. Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní..

Lokalita: Vevčiceinfo v RK

Prodej, Pozemku - zahrady, 760 m² - Znojmo - Oblekovice

Prodej, Pozemku - zahrady, 760 m² - Znojmo - Oblekovice

Nabízíme vám k prodeji zahradu o výměře 760 m2, která se nachází ve Znojmě - Oblekovice v části Nesachleby. Na pozemku je zavedena elektřina. Voda zde není, ale není problém udělat vrt. Voda se zde nachází v cca 4 metrech pod zemí. Díky velmi dobrému umístění, poskytuje zahrada slunce po celý..

Lokalita: Znojmo - Oblekovice400 000 Kč

Prodej, Pozemky orná půda, 17.112 m² - Přáče

Prodej, Pozemky orná půda, 17.112 m² - Přáče

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Práče okres Znojmo. Jedná se o pozemek na okraji obce, směrem k obci Lechovice. Pozemek se v současné době prodává jako orná půda, ale bude se zde měnit územní rozhodnutí obce, to znamená, že pozemek bude na výstavbu rodinných domů. Kanalizace i plyn vede okolo..

Lokalita: Práče2 570 000 Kč

Prodej, pozemek pro bydlení, 1547 m² - Dyje okr. Znojmo

Prodej, pozemek pro bydlení, 1547 m² - Dyje okr. Znojmo

Nabízíme vám k prodeji stavební pozemek v obci Dyje, která je vzdálená 6 km od města Znojma. Velikost pozemku je 1.547 m2 a na pozemku se nachází elektrika. K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta. Jedná se o pozemek ve velmi žádané lokalitě a v klidné části obce. Vzhledem ke snadné dostupnosti do..

Lokalita: Dyje619 000 Kč