Prodej, komerčních prostor v centru města Znojma, 60m² až 250m²- Mariánské nám.

Mariánské náměstí, Znojmo | 60 m²

ID MZ2045
Kontakt
info v RK
+ provize RK

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji nebytové prostory vhodné jako ordinace nebo kanceláře v centru města Znojma o velikosti od 60 m² do 250 m².
Zrekonstruovaný čtyřpodlažní dům v renesančním stylu se nachází na Mariánském náměstí, které propojuje historické centrum s novodobou zástavbou. Paprskovitě z něho vybíhá sedm širokých ulic ve stylu francouzských avenue, kde hlavní směr je od severu k jihu, kudy prochází hlavní komunikace z Prahy do Vídně. V pěší dostupnosti je spousta vzdělávacích institucí, restaurací a kaváren. Parkování je k dispozici ve vedlejších ulicích nebo přímo před samotnou budovou. K prodeji Vám nabízíme druhé a třetí podlaží.

Dům nedávno prošel velmi zdařilou rekonstrukcí a modernizací, včetně vybudování bezbariérového přístupu a nového proskleného výtahu.
Ve druhém podlaží se nachází komerční prostory o výměře 180 m2 vhodné především pro lékařské ordinace. A to díky již zbudovaným zázemím vhodným pro toto využití, jako jsou: prostory s recepcí, čekárnou a sociálním zařízením, zázemí pro personál s vlastními toaletami, místnost pro rentgenové pracoviště, která splňuje přísné bezpečnostní normy včetně speciálních dveří zajišťujících ochranu proti rentgenovému záření. Ve dvou samostatných místnostech je pak připravena elektroinstalace pro zubařská křesla. Celý tento prostor je vybaven klimatizačním zařízením. Celý prostor je po rekonstrukci a z větší části zařízen a je ihned připraven k provozu. Prostory jsou velice variabilní a nabízí se zde i několik možností rozdělení na menší či větší prostory od 60 m² až do 250 m². Je zde i možnost zakoupení dvou pater zároveň o celkové výměře 500 m2.

Co se technických informací týče, tak celý dům je napojen na všechny IS, každé patro má své měřidla jak elektřiny, tak plynu a vody. Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem a to v každém patře. Okna ordinací směřují do ulice Rooseveltova a na kruhový objezd Mariánské náměstí.
Pro více informací a prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře: Michal Zacha. Tel.: 773 605 905

Soubory ke stažení:

Znojmo - Mariánské náměstí 1 - 1 NP_2020-11-12
KategorieKanceláře
LokalitaMariánské náměstí, Znojmo
OkresZnojmo
Plocha užitná60 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Mariánské náměstí
Znojmo
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře