Prodej, ordinace - kanceláře, 100 m² - Znojmo, ul. Čermákova, Ev.č.: MZ21019

prodej byt cermakova reality znojmo 1

Popis

Nabízíme vám k prodeji kancelářské prostory vhodné také jako ordinace s ideální dispozicí (viz vizualizace) a to ve zrekonstruovaných prostorách se zachováním tehdejších architektonických prvků s vysokými stropy, parketami, dřevěnými interiérovými dveřmi, umístěné v 1. podlaží honosné novorenesanční budovy s prvky secese.
Jedná se o nárožní činžovní dům vystavěný na konci 19. století stavitelem Josefem Schweighoferem. Výrazná nárožní věž a bohatě členěná fasáda s ozdobnými detaily z něj dělají jeden z nejkrásnějších znojemských domů.

Dispozičně, se jedná o ideální prostory pro ordinace nebo soukromou praxi.
Při vstupu se nachází prostor o velikosti 13m2 s možností využití jako čekárna s vlastní toaletou, dále je zde prostor o velikosti 20 m2 s technickou místností 1,4m2 a koupelna s toaletou 7 m2 pro personál. Dominantou jsou pak dvě místnosti (obě po 30 m2) s výhledem na Městské divadlo, obě místnosti propojují honosné dobové dveře s obložkovými zárubněmi a nechybí zrenovované parketové podlahy. Celková výměra je 100 m2, součástí je také prostorný sklep 20 m2 a společný dvůr se zahradou ve vnitrobloku.

Celý prostor prošel velmi vkusnou rekonstrukcí od nových rozvodů vytápění s novým plynovým kotlem, nové rozvody elektřiny, nová plastová okna, nové podlahy a příprava pro kuchyň, koupelnu a toaletu, kde si může každý zvolit vzhled dle svým představ a přání.

Pro více informací a případnou prohlídku prostor kontaktujte makléře: Michal Zacha, tel.: 773 605 905

Bc. Michal Zacha

Kontaktujte makléře

Bc. Michal Zacha+420 773 605 905
[email protected]
3 999 000 Kč+ provize RK, včetně právního servisu
KategorieKanceláře
LokalitaČermákova, Znojmo
OkresZnojmo
Plocha užitná100 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceInternet
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
TopeníÚstřední plynové