Prodej, Obchodní prostory, 400 m² - vlastni parkoviste, sklady, kancelare, Znojmo - Oblekovice

Znojmo - Oblekovice | 400 m²

ID MZ22003
Kontakt
15 000 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu

Exklusivně Vám nabízíme k prodeji komerční objekt, s možností kombinace obchodu, bydlení, menších výrobních či skladovacích prostor a ubytování.

Nemovitost se nachází v Oblekovicích, v blízkosti hlavní komunikace Znojmo – Vídeň, disponuje vlastním parkovánímm až pro pět automobilů, byla postavena a zkolaudována v roce 2000, stavební materiál Potorherm, zatepleno polistyrenem.

Dispozičně se v přízemí o výměrě 114m2 nachází galerie, která se dá využít jako prodejní, obchodní, nebo kancelářské prostory s velkými výlohami směrovanými do hlavní ulice, dále pak prostor oddělené kanceláře 10m2 a sociální zařízení, podlahovou krytinu tvoří dlažba.

Přízemí se dále rozšiřuje do protoru výrobních, skladovacích, či prodejních prostor o výměře 143m2, tyto jsou přístupny též bočními prostornými vraty umožňujícími skládání či expedici materiálu a zboží o ploše 10m2, s vlastním sociálním zařízením a kuchňkou 15m2.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází tři samostatné jednotky o rozměrech 41m2, 47m2, 76m2, každá s vlastnním sociálním zařízením a klimatizací, teré je možno využít jako byty, kancelářské prostory, školící místnosti, nebo prostory pro drobnou výrobu.

Vytápění je plynovými kotli, přičemž obchod, výroba a druhé nadzemní podlaží disponuje každé svým vlastním plynovým kotlem.

KategorieObchodní prostory
LokalitaZnojmo - Oblekovice
OkresZnojmo
Plocha užitná400 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Znojmo - Oblekovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře