Prodej, Pozemky - zahrady, 493m² - Chvalatice, Ev.č.: LS009

1
5
2
4
3
6

Popis

Nabízíme vám k prodeji dva pozemky v obci Chvalatice o celkové výměře 493 m2. Obec je vzdálená zhruba 30 km od města Znojma. Pozemky se nachází v okrajové části malebné vesničky. Na pozemku je zavedena elektřina a voda. Je zde položena základová deska, na které lze začít stavět chatu či chalupu.
V obci Chvalatice je obchod se smíšeným zbožím, fotbalové a volejbalové hřiště, dětské hřiště a krásný rybník. Jsou zde přírodní rezervace Petrovy skály a Růžový vrch. Nedaleko pozemku se nachází Chvalatická zátoka, která umožňuje koupání ve Vranovské přehradě. Mezi další vyžití patří turistika nebo cykloturistika. V obci Chvalatice naleznete řadu chat a chalup, je tedy typickou vesničkou vhodnou pro relaxaci a odpočinek. Pozemek je určený pro zájemce hledající především klid, pohodu a přírodu. V případě zájmu o prohlídku či bližší informace mě neváhejte kontaktovat telefonicky na čísle 731621981
Cena pozemku je 350.000,- Kč + provize RK
Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad…), hypoteční poradce (celkové vyřešení financování nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd…)

Aleš Kolman

Kontaktujte makléře

Aleš Kolman+420 731 621 981
[email protected]
350 000 Kč+ provize RK
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaChvalatice
OkresZnojmo
Plocha pozemku493 m²
ZástavbaRekreační
DopravaSilnice, Autobus