Nabízíme vám k prodeji komerční objekt s prostorným bytem 4+1, Ev.č.: AK 013

PC060011

Popis

Nabízíme vám k prodeji komerční objekt s prostorným bytem 4+KK na ulici A. Kuběny v Břeclavi – v centru obce Charvátská Nová Ves, v blízkosti hlavní silnice z Břeclavi do Lednice.
Samostatně stojící objekt ve velice dobrém stavu je rozdělen na několik částí a poskytuje dostatek příležitostí k realizaci vašeho podnikatelského záměru. Levou část objektu tvoří restaurace se zajímavým interiérem, odděleným salónkem v patře, prostornou kuchyní, zázemím pro personál, samostatnými toaletami (včetně té bezbariérové), skladem a mobilní zahrádkou s posezením. Kapacita vnitřní části restaurace je cca 56 míst. Pravou částí objektu je klasický hostinec s krbem a s kapacitou 50 míst, ke kterému náleží menší kuchyň, dva sklepy (včetně výtahu na sudy), skladiště, samostatné toalety a krytá venkovní zahrádka s posezením pro cca 30 hostů. Sklepy se v současné době využívají k uchovávání nápojů. V budoucnu je lze přebudovat na prostornou vinotéku. Oba komerční prostory jsou ve velice dobrém stavu (kompletní rekonstrukce proběhla u restaurace v roce 2009, u hostince pak okolo roku 2005). Jsou na sobě zcela nezávislé (samostatné vchody, toalety, měřiče energií) a prodávají se včetně veškerého vybavení. Za zmínku stojí zejména masivní nábytek či vybavení restaurační kuchyně – např.: salamandr, konvektomat, nerezové stoly atd. Bližší informace o celkovém vybavení vám poskytneme v realitní kanceláři.
Součástí této nabídky je i prodej podkrovního bytu o dispozici 4+kk a velikosti 120 m2. Byt je přístupný samostatným vchodem z ulice a nachází se ve druhém nadzemním podlaží zmiňovaného objektu. Byl zkolaudován v roce 1998, je napojen na veškeré inženýrské sítě (vytápění a ohřev vody je zajištěno kombinovaným kotlem) a náleží k němu i krytá terasa o velikosti dalších 25 m2. Tento slunný a prostorný byt je velice zajímavě a členitě řešen, má samostatnou toaletu a je prodáván včetně veškerého vybavení. Využití si zajisté najde k pohodlnému bydlení či k pronájmu.
Bližší informace o nabízeném objektu vám rádi poskytneme při osobní prohlídce či na vaše zavolání.
Objekt lze po vzájemné domluvě koupit i po částech.
Cena nemovitosti je 5.950.000,- Kč + provize RK
Zajistíme pro Vás právní služby (kupní smlouva, advokátní úschova kupní ceny), katastrální úřad (změna vlastnického práva, návrhy na vklad vlastnického práva), hypoteční poradce viz sekce „financování“ (celkové vyřešení financování Vaší nemovitosti, garance nejnižší sazby na trhu, pojištění nemovitosti, atd. … )

Aleš Kolman

Kontaktujte makléře

Aleš Kolman+420 731 621 981
[email protected]
5 950 000 Kč+ provize RK
KategorieRestaurace
LokalitaBřeclav
OkresBřeclav
Plocha užitná650 m²
Plocha zastavěná404 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)