Prodej, obchodního prostoru se zahrádkou, 610 m² - ul. Pražská, Znojmo

Pražská, Znojmo | 610 m²

ID MZ23092
Kontakt
info v RK

Na prodej je jedinečný nebytový prostor v těsné blízkosti samotného centra města Znojma, který má bohatou historii a uznávanou pověst v oboru gastronomie.

V připadě využití jako resturační zařízení nabízí tento prostor kapacitu pro až 120 hostů uvnitř, což ho činí ideálním pro různé společenské události, oslavy a firemní akce. K tomu přidáváme dalších 50 míst na krásné zahrádce, která je ideálním místem pro venkovní stravování a setkávání. Dále máme kompletní vybavení pro zaměstnance, včetně sociálních zařízení a dobře situované kuchyně pro přípravu vynikajících pokrmů. Toto místo nabízí také samostatný salónek v podkroví pro menší skupiny hostů.

Zahrádka o rozloze 263 metrů čtverečních je elegantně zatravněná a má dokonce dětské hřiště, což z ní činí skvělou volbu pro rodiny s dětmi. K dispozici je také zpevněná plocha s krytím pro pohodlné venkovní posezení a stravování. Parkování pro hosty je snadno dostupné na přilehlém veřejném parkovišti a placeném parkovišti v blízkosti. Okolí nabízí výhodnou polohu poblíž zimního stadionu, městského sportoviště RONJA a administrativní budovy finančního úřadu.

Tento prostor je nyní k dispozici k prodeji jako ideální investice s existujícím nájemníkem, který má bohatou tradici a zkušenosti a je ochoten nadále rozvíjet tuto prosperující restauraci. Toto je vzácná příležitost stát se majitelem a provozovatelem prestižního gastronomického místa, které si získalo srdce místní komunity a návštěvníků svou vynikající kuchyní a příjemnou atmosférou. Vytápění prostoru je zajištěno ústředním plynovým kotlem.

Pro více informací a případnou prohlídku nabízené nemovitosti volejte makléře: Michal Zacha

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieRestaurace
LokalitaPražská, Znojmo
OkresZnojmo
Plocha užitná610 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Pražská
Znojmo
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře