Prodej, investičního domu se dvěma byty 3+kk, 589 m² - Blížkovice, okr. Znojmo

Blížkovice | 150 m²

ID MZ22083
Kontakt
5 990 000 Kč
+ provize RK, včetně právního servisu

Nabízíme vám k prodeji zajímavou investiční příležitost v podobě samostatně stojícího rodinného domu se dvěma byty o dispozici 3+kk, kde ke každému bytu náleží pozemek o velikosti 294m2, oba byty disponují také terasou a parkovacím stáním. Celý objekt je bezbariérový, vytápění domu je řešeno infra panely. Na střeše domu budou umístěny solární panely, což by zajišťovalo minimální spotřebu energií. Jinak je dům napojen na obecní kanalizaci, obecní vodu a elektřinu.
Celý objekt je řešen jako dřevostavba. Dispozice obou bytu je 3+kk s terasou, oba jsou identické a jsou k sobě zrcadlově. Podlahová plocha každého bytu je 74m2.
Nyní je dům před dokončovací fází a k předání bude v březnu 2023.
Předpokládané nájemné za obě bytové jednotky je ve výši 25.000Kč/měsíc je zde také možnost pronajmout pouze jednu bytovou jednotku a ve druhé bydlet a zajistit si tak nulové náklady na bydlení a menší příjem jako rentu :-)
Městys Blížkovice se nachází 28 minut od Znojma, v obci se nachází kompletní občanská vybavenost (škola, školka, obchod, hospoda, knihovna, dětské hřiště, atd.)
Dům je velmi moderně řešen, pohledové stěny jsou obloženy modřínem, trojskla, mírně sklonit střecha, kde budou umístěny solární panely, okolní úprava se vzrostlými stromy především bříza.
Nyní dům vychází jako úsporná stavba "C".
Pro více informací volejte makléře: Michal Zacha

Soubory ke stažení:

PENB
KategorieRodinné domy
LokalitaBlížkovice
OkresZnojmo
VelikostAtypický
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku589 m²
Plocha zahrady416 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB120 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb

Lokalita

Blížkovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře