Prodej, rodinný dům s komerčním prostorem - Mohelno, Ev.č.: 00039

1

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji dvougeneračním rodinným domem s jatkami a obchodem, který se rozkládá na pozemku o rozloze 800m2. Areál se nachází v malebné obci Mohelno, na okraji přírodní rezervace Hadcové stepi a poblíž Dalešické přehrady.
Ve výrobě jsou čtyři chladírny, výrobna ledu, bourárna masa, udírna, řezačka, vakuovačka, střevárna, opařovačka. Výrobna má vlastní čističku odpadních vod a studnu s pitnou vodou.
Denně je zde možné vyrobit 1000 kg masa, porazit 20 ks prasat nebo 8 ks hověziny. Je zde i zázemí pro zaměstnance s kuchyňkou v nerezu a sociálním zázemím (sprchový kout, WC). Dále jsou zde hospodářské budovy a technické zázemí. Jatka mají audit a několikrát byly vyhlášeny jako nejlepší jatka v Jihomoravském kraji.
Obchod má vlastní vchod pro zákazníky a je v něm pokladna, mrazákový pult i chladírna.
Rodinný dům prošel v roce 2011 rekonstrukcí, kde proběhlo zateplení domu, opravila se nová střecha a udělala se nová plastová okna. Dům se skládá ze dvou bytových jednotek se společným vchodem. Dá se využít jako luxusní ubytovací jednotka pro zaměstnance jatek.
Po vstupu do domu je vstupní hala, ze které můžeme jít po dřevěných schodech do druhého patra, kde jsou dvě bytové jednotky.
První bytová jednotka se skládá z kuchyně s jídelnou a balkónem, prostorným obývacím pokojem a dvěma ložnicemi. Je zde i velká koupelna se sprchovým koutem, rohovou vanou a WC.
Druhá bytová jednotka tvoří menší kuchyň, obývací místnost, ložnici a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Byt byl kolaudován v roce 2000. Lze zde vybudovat i samostatný vchod.
Dále se dá ze vstupní haly jít přímo do malého obchodu a dále do výrobny.
Nemovitost se hodí pro podnikatele, který má zájem využít velmi prosperující jatka a přestěhovat se do krásné přírody nebo mít možnost zde ubytovat zaměstnance. Majitel se rozhodl k prodeji z důvodu odchodu do penze. V ceně prodeje je i značka, která má v okolí Brna velmi dobrý zvuk. Prodej výrobku z jatek je zajištěn předáním databáze stálých klientů

Viktor Jeřábek

Kontaktujte makléře

Viktor Jeřábek+420 603 892 790
[email protected]
info v RKcena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaMohelno
OkresTřebíč
VelikostAtypický
Plocha užitná200 m²
Plocha pozemku800 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Garážano
Počet garáží1
Počet bytů2
Počet domů1
Počet objektů3
KomunikaceAsfaltová
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace, Jímka
TopeníLokální plynové