Prodej, novostavba Rodinného domu, 4+kk, 667 m² - Nový Šaldorf - Sedlešovice, Znojmo

Bezová, Nový Šaldorf-Sedlešovice | 150 m²

ID MZ23095
Kontakt
10 690 000 Kč
včetně provize, včetně právního servisu

Exkluzivní novostavba rodinného domu v prestižní příměstské lokalitě Nový Šaldorf – Sedlešovice na ulici Bezová, představuje ideální příležitost pro náročné klienty, kteří hledají kombinaci kvality, komfortu a moderního bydlení.

Celková plocha pozemku o rozloze 667 m2 nabízí dostatek prostoru pro pohodlné a klidné bydlení. Zastavěná plocha domu pak činí 170 m2.

Samotný dům se pyšní podlahovou plochou 150 m2, dispozice 4+kk nabízí dostatek prostoru, kde dominantou je obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem. Nechybí zde toaleta pro hosty u vstupu do domu, technická místnost a šatna v obytné části, kde je také prostorná koupelna vybavena dvojumyvadlem a nechybí vana i sprchový kout. Toaleta je zde samostatná. Dva pokoje jsou orientovány do zahrady s francouzskými okny a jeden pokoj je orientován do ulice.

Interiérové vybavení zahrnuje elegantní podlahy, kvalitní obklady a dlažbu, a moderní zařízení koupelen. Interiérové dveře dodávají domu eleganci a vkus, zatímco příprava pro krbovou vložku přidává domácí atmosféru.

Venkovní oplocení kolem celého domu 3D pletivem s betonovou podezdívkou, a před domem oplocení z betonového monolitu, chodníky se zámkovou dlažbou a terasou. Garáž se sekčními vraty a dveřmi se vstupem na zahradu.

Přidanými hodnotami tohoto domu jsou i před okenní žaluzie a zabezpečení pohybovými čidly, které zvyšují bezpečnost a komfort bydlení. Vytápění je zajištěno podlahovým topením, které využívá moderní plynový kondenzační kotel, což zaručuje energetickou efektivitu.

Dům má příjemný přízemní layout, který umožňuje výhledy do okolní krajiny. Střecha domu je částečně plochá, s připravenou instalací pro fotovoltaické panely, což přispívá k ekologičtějšímu bydlení.

K pozemku patří retenční nádoba o obsahu 6 m3, což pomáhá s odbouráváním povrchového odtoku vody s možností ekologického využití na zalévání zahrady.

Tato moderní novostavba nabízí dokonalou kombinaci luxusu, komfortu a funkcionality, což z ní činí ideální rodinný dům v atraktivním prostředí příměstské části Nový Šaldorf – Znojmo.

Přístup k domu je snadný, díky nedávno dokončené asfaltové silnici, která je opatřena chodníky a večerním osvětlením pro zvýšení bezpečnosti. Navíc, v docházkové vzdálenosti, je zastávka městské hromadné dopravy.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieRodinné domy
LokalitaBezová, Nový Šaldorf-Sedlešovice
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Plocha užitná150 m²
Plocha pozemku667 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Bezová
Nový Šaldorf-Sedlešovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře