Prodej, rodinný dům, se zahradou a garáží, 1.352m² - Znojmo - Hradiště - ul. Křížovnická, Ev.č.: MZ294

_DSC9370

Popis

Rodinný dům po částečné rekonstrukci s garáží, sklepy a hospodářským stavením, typickou dobovou stodolou, zakončen rozlehlou ovocnou zahradou zasahující do Národního parku Podyjí se nachází v oblíbené lokalitě příměstské části města Znojma - Hradiště na ul. Křížovnická. Od centra města Znojma dělí lokalitu hluboké údolí Gránického potoka.

Samotný dům prošel nedávno částečnou rekonstrukcí a to v přední části celého traktu, kde se nyní nachází okamžitě obyvatelný prostor o dispozici 3+1 s novými podlahy, rozvody veškerých sítí a zmodernizovaná kuchyň s koupelnou a toaletou, plastová okna do ulice, nové rozvody topení v mědi atd.. Celý objekt je částečně podsklepený. k nově zrekonstruované části byla vybudována pergola s posezením. Ve dvoře se dále nachází samostatná bytová jednotka v původním stavu o dispozici 2+1, která čeká na své využití. Naproti ní stojí prostorná garáž a za ní několik hospodářských stavení, dříve využívaných pro chov domácího dobytku, dnes určen spíše k dalšímu zajímavému využití a realizaci nových majitelů. Uvnitř celého traktu se nachází podlouhlý dvůr za nímž se tyčí dobová cihlová stodola s dřevěným trámovým podhledem i dnes stále plná sena:-) Projdeme li stodolou, otevře se nám krásný prostor s uklidňující zelení a s výhledem do Národního parku Podyjí.

Celková výměra pozemku včetně zastavěné plochy je 1.352 m2 z toho zastavěná plocha je o velikosti 521 m2. Současná dispozice zrekonstruované a zmodernizované části je o dispozici 3+1 s možností rozšíření až na 5+1. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě a je umístěn v samotném historickém centru obce s nově vydlážděnou příjezdovou cestou a s přístupem po zpevněné cestě k zadní části zahrady, která ústí do Národního parku Podyjí. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva.

Bc. Michal Zacha

Kontaktujte makléře

Bc. Michal Zacha+420 773 605 905
[email protected]
3 500 000 Kč+ provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaKřížovnická, Znojmo
OkresZnojmo
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná130 m²
Plocha pozemku1.352 m²
Plocha zastavěná521 m²
Počet podlaží1
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýČástečně
Garážano
Počet garáží1
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaSilnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
PlynPlynovod
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníÚstřední plynové