Prodej, Ubytování 400 m2 - Havraníky, okr. Znojmo, Ev.č.: IL205

P8060908

Popis

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu Penzionu Vřesoviště, v obci Havraníky vzdálené 8 km od města Znojma. Penzion se nachází přímo uprostřed nádherného území, kde si přijdou na své jak jednotlivci, páry, tak i rodiny s dětmi a nabízí plně vybavené pokoje s klimatizací a parkováním pro automobily i kola. Kromě kvalitního ubytování, poskytuje penzion také zázemí pro oslavy, jako jsou svatby, rodinné akce, promoce ale také školení či firemní akce. Součástí je i stravovací zařízení pro 50 osob s vlastní kuchyní. Ubytovací kapacita min. pro osob 11 (s možností 2 přistýlek) v celkem 4 pokojích a tato ubytovací část se nachází v celém 2.NP objektu. V přízemí objektu se nachází stravovací část tvořena samostatnou kuchyní, s příručním skladem, hlavní restaurací a malým salonkem. Zbytek přízemí tvoří oddělené sociální zázemí pro muže a ženy, úklidová místnost a sociální zázemí pro zaměstnance penzionu. Je zde i terasa ve vnitrobloku.
Penzion se nachází v klidné části obce Havraníky, ležící na hranici 2.zóny NP PODYJÍ, v těsné blízkosti spousty cyklistických stezek, stezek pro pěší a stezkou pro koně, kde se pohybuje obrovské množství turistů a návštěvníků NP PODYJÍ. Zejména v letních měsících je zde obrovská poptávka po chybějícím stravovacím zařízením pro všechny typy návštěvníků v průběhu celého dne.
Havranické vřesoviště je nejrozsáhlejším vřesovištěm v republice a nachází se přímo na území nádherného Národního parku Podyjí a je národní přírodní rezervací.

Cena nemovitosti na zavolání do RK.

Ivo Lorenc

Kontaktujte makléře

Ivo Lorenc+420 604 284 295
[email protected]
info v RK
KategorieUbytování
LokalitaHavraníky
OkresZnojmo
Plocha užitná400 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýAno
Výtahne
OchranaNárodní park
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace