Prodej, Vinný sklep, 130 m² - Jaroslavice, Ev.č.: LU108

01

Popis

Vinný sklep s lisovnou se nachází ve vinařské obci Jaroslavice ul. Znojemská. Je situovaný v nejstarší sklepní uličce, která si zachovává historickou podobu a nachází se přímo na trase Moravské vinné stezky. Obec je vzdálena 18 km od Znojma východním směrem a leží v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Dominantou obce je renesanční zámek a druhý největší rybník na Moravě. Každoročně se zde koná tradiční výstava vín.

Objekt je zděný, se sedlovou střechou, obytnou částí, lisovnou a podzemním sklepem o délce 8 m. Zastavěná plocha činí 57 m2 a celková plocha pozemku 164 m2. Z obytné částí je vstup na zahradu, ze které vede schodiště do lisovny a z ní do kvelbeného podzemního sklepa. Na udržované zahradě se nachází pergola s posezením. Do sklepa je přivedena elektřina, voda a je zde možnost připojení na obecní kanalizaci.

Předností této nemovitosti je příjezdová asfaltová cesta a přípojky IS. Nemovitost byla nově postavená v roce 2010 a vybízí k sezónnímu využití a relaxaci. V okolí se nachází cyklostezky a krásná příroda vinařského kraje.

Lukáš Urban

Kontaktujte makléře

Lukáš Urban+420 724 463 094
[email protected]
1 249 000 Kčvčetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategorieVinný sklep
LokalitaZnojemská, Jaroslavice
OkresZnojmo
Plocha užitná130 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
KomunikaceAsfaltová
DopravaAutobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V