Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 13 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Garáže, 24 m² - Dobšice, ul. Lahoferova

Pronájem, Garáže, 24 m² - Dobšice, ul. Lahoferova

Nabízíme k pronájmu novou plechovou garáž o rozměrech 6x4 m, která se nachází v uzavřeném areálu v Dobšicích, na ulici Lahoferova. Cena pronájmu 1.500 Kč/měsíčně + provize RK

Lokalita: Lahoferova, Dobšice1 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 1+1, 41m² - ul. Jarošova, Znojmo

Pronájem, Byt 1+1, 41m² - ul. Jarošova, Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu velice zajímavě situovaný cihlový byt na ul. Jarošova ve Znojmě. Byt o dispozici 1+1 a velikosti podlahové plochy 41 m2 se nachází v 1.NP cihlového bytového domu. Celý byt prošel částečnou rekonstrukcí a je částečně zařízen, (nová plastová okna, kuchyňská linka se sporákem,..

Lokalita: Jarošova, Znojmo6 500 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 2+kk, 50 m² - Znojmo, Jarošova

Pronájem, Byt 2+kk, 50 m² - Znojmo, Jarošova

Krásný byt 2+kk na ul. Jarošova se nachází v cihlovém bytovém domě, který byl postaven v roce 2007. Tento byt o výměře 50 m2 je umístěný ve 4.NP pětipatrového domu s výtahem. V podzemním podlaží je možnost využití 3 společných místností. Byt bude k dispozici od února 2020. Interiér tvoří..

Lokalita: Jarošova, Znojmo10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Bytu 3+1, 77m² - Mikulovice, okr. Znojmo

Pronájem, Bytu 3+1, 77m² - Mikulovice, okr. Znojmo

Nabízíme k pronájmu pěkný a částečně vybavený cihlový byt 3+1 s garáží v Mikulovicích okres Znojmo. Výborně dispozičně řešený byt 3+1 o velikosti 77 m2, se nachází v 1. patře cihlového domu v klidné části obce Mikulovice. Při vstupu do bytu vcházíme do předsíně, ze které se dostaneme do koupelny s..

Lokalita: Mikulovice7 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 2+kk, 45m² - Znojmo

Pronájem, Byty 2+kk, 45m² - Znojmo

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk, 45m2 ve druhém patře cihlového domu s výtahem na ulici N. Svobody ve Znojmě. Byt se skládá z malé předsíně, kuchyně , která je propojená s obývacím pokojem a ložnice, koupelny s WC. Ložnice je vybavená vestavěnou skříní a postelí, v kuchyni je linka včetně ledničky,..

Lokalita: náměstí Svobody, Znojmo9 500 Kč za měsíc

Pronájem, Komerčních prostor, 170 m² - Znojmo, ul. Bezručova

Pronájem, Komerčních prostor, 170 m² - Znojmo, ul. Bezručova

Nabízíme Vám exkluzivně k dlouhodobému pronájmu komerční prostory, které se nachází na ulici Bezručova v blízkosti centra města Znojma. Tyto prostory o výměře 170 m2, celkové vnitřní kapacitě cca 66 míst, byly v roce 2017 kompletně a velmi zdařile zrekonstruovány a nabízí klidné a příjemné..

Lokalita: Bezručova, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Představujeme Vám k pronájmu restauraci vysokého standardu na nádherném místě s výjimečným výhledem na údolí řeky Dyje a Národní park Podyjí. Nachází se v reprezentativní vile z počátku 20. století, která byla přestavěna na luxusní hotel v historickém centru města Znojma. Přístup je možný ze dvou..

Lokalita: Na Valech, Znojmo30 000 Kč za měsíc

Pronájem pozemku ke komerčním účelům, 3701 m² - Znojmo - Přímětice

Pronájem pozemku ke komerčním účelům, 3701 m² - Znojmo - Přímětice

Nabízíme k pronájmu víceúčelový pozemek s vlastní příjezdovou cestou, vhodný i pro kamionovou dopravu a stroje s větším zatížením. Pozemek je o celkové rozloze 3701 m2 a je možné jej rozdělit i na menší části a nachází se na okraji města Znojma v části Přímětice. Pozemek je umístěn ve velmi..

Lokalita: Znojmo - Příměticevolejte makléři

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům,  300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům, 300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Jedinečná poloha v blízkosti středu města Znojma. Víceúčelový pozemek s vlastní příjezdovou cestou, vhodnou i pro kamionovou dopravu a stroje s větším zatížením. Pozemek je o celkové rozloze 8.300 m2 a je možné jej rozdělit i na menší části. Na pozemku nyní stojí administrativní budova se čtyřmi..

Lokalita: Znojmovolejte makléři

Pronájem, masážní salonek, 7 m² - Znojmo

Pronájem, masážní salonek, 7 m² - Znojmo

Velmi vkusný masážní salonek se nachází v luxusním hotelu v historickém centru města Znojma. Příjezd je možný autem z ul. Na Valech nebo pěšky od Jezuitského náměstí. Salonek má potenciál nabídnout služby nejen široké veřejnosti, ale i hotelovým hostům. Nájemné činí 3.500 Kč včetně inkasa +..

Lokalita: Na Valech, Znojmo3 500 Kč za měsíc