Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem luxusního bytu v centru Znojma, Cihlový byt  2+1, 87m²

Pronájem luxusního bytu v centru Znojma, Cihlový byt 2+1, 87m²

V zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu luxusní byt po velice zdařilé, kompletní rekonstrukci, situovaný ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu ve velmi žádané lokalitě a v blízkosti centra Znojma. Byt o dispozici 2+1 a výměře 87 m2 se nabízí včetně částečného vybavení (kuchyňská linka..

Lokalita: Znojmo11 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 2+1, 57 m² - Znojmo

Pronájem, Byt 2+1, 57 m² - Znojmo

Vybavený byt 2+1 na ul. Hálkova je umístěný ve 2.NP cihlového bytového domu. Předností nemovitosti je výborný poměr dostupnosti centra, přírody a občanské vybavenosti. V blízkosti se nachází škola, školka, zastávka MHD a obchodní dům. Nedaleko je zahrádkářská oblast, kterou lze projít k Městskému..

Lokalita: Hálkova, Znojmo7 500 Kč za měsíc

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům,  300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Pronájem hal a pozemku ke komerčním účelům, 300 m² až 8.300 m² - Znojmo

Jedinečná poloha v blízkosti středu města Znojma. Víceúčelový pozemek s vlastní příjezdovou cestou, vhodnou i pro kamionovou dopravu a stroje s větším zatížením. Pozemek je o celkové rozloze 8.300 m2 a je možné jej rozdělit i na menší části. Na pozemku nyní stojí administrativní budova se čtyřmi..

Lokalita: Znojmovolejte makléři

Pronájem, cihlový byt 1+kk, 43 m² - Znojmo ul. U Brány

Pronájem, cihlový byt 1+kk, 43 m² - Znojmo ul. U Brány

Pronájem bytu o dispozici 1+kk v 1.NP cihlového domu v historické části města Znojma, ul. U Brány. Byt o podlahové ploše 43 m2 zajišťuje dostatek prostoru a především dostupnost do centra města Znojma a možnost využití příjemného prostředí historické části a blízkosti veškeré občanské vybavenosti...

Lokalita: U Brány, Znojmo6 500 Kč za měsíc

Pronájem, Bytu 1+kk, 22 m² - Znojmo, ul. Příční

Pronájem, Bytu 1+kk, 22 m² - Znojmo, ul. Příční

V zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu dva byty o dispozici 1+kk a rozloze 22 m2, které se nachází v blízkosti centra města Znojma na ulici Příční. Jeden byt se nachází ve 2 NP a druhý ve 3 NP domu. Interiér bytů tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a dále je zde koupelna se sprchovým..

Lokalita: Příční, Znojmo4 500 Kč za měsíc

Pronájem skladovací haly, 240 m² - Únanov, okr. Znojmo

Pronájem skladovací haly, 240 m² - Únanov, okr. Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu samostatně stojící skladovací halu o výměře 240 m2 s vlastním vjezdem na začátku obce Únanov okr. Znojmo. Celková výměra areálu okolo haly je dalších 2.451 m2, který je součástí nabídky. Hala je napojena na elektřinu a má vlastní zabezpečovací systém. Příjezd je po silnici..

Lokalita: Únanov16 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 165 m² - Znojmo, ul. Pražská sídl.

Pronájem, Obchodní prostory, 165 m² - Znojmo, ul. Pražská sídl.

Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostory s vlastním parkováním v suterénu komerční nemovitosti v blízkosti centra města Znojma na ulici Pražská sídl. Jedná se o zařízené a částečně vybavené prostory, s menším barem, sociálním zařízením, jak pro veřejnost (dámské a pánské toalety), tak také zázemí..

Lokalita: Pražská sídl., Znojmo15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Představujeme Vám k pronájmu restauraci vysokého standardu na nádherném místě s výjimečným výhledem na údolí řeky Dyje a Národní park Podyjí. Nachází se v reprezentativní vile z počátku 20. století, která byla přestavěna na luxusní hotel v historickém centru města Znojma. Přístup je možný ze dvou..

Lokalita: Na Valech, Znojmo30 000 Kč za měsíc

Pronájem,Obchodní prostory, Ordinace, Kanceláře

Pronájem,Obchodní prostory, Ordinace, Kanceláře

V zastoupení majitele vám nabízíme obchodní a komerční prostory k pronájmu, které se nachází ve 2. a 3. nadzemním podlaží budovy s výtahem. Tato historická budova prošla před necelými deseti lety kompletní a zdařilou rekonstrukcí a je situována v samotném centru města na Mariánském náměstí ve..

Lokalita: Mariánské náměstí, Znojmo150 Kč za m2/měsíc