Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 9 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, zrekonstruovaný cihlový byt 3+kk, 90 m² - Znojmo ul. Alšova

Pronájem, zrekonstruovaný cihlový byt 3+kk, 90 m² - Znojmo ul. Alšova

Vkusně a moderně zrekonstruovaný cihlový byt k pronájmu se nachází v samotném centru města Znojma na ul. Alšova. Byt je umístěn v 1.NP nájemního domu a svou dispozicí 3+kk s podlahovou plochou 90 m2, nabízí dostatečný prostor a důstojné bydlení pro náročnější klienty. Byt disponuje prostornou..

Lokalita: Alšova, Znojmo13 000 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 4+1, 104m² + terasa 12 m2 - Znojmo

Pronájem, Byty 4+1, 104m² + terasa 12 m2 - Znojmo

Residence Ludwig vám nabízí nový způsob bydlení v samém centru města Znojma. Jedná se o novostavbu zajímavě řešeného bytu o dispozici 4+1 s terasou o velikosti 12 m2 ze které je překrásný výhled do okolí. Byt se nachází ve 4.NP s výtahem v moderně řešeném bytovém domě na ulici Rooseveltova ve..

Lokalita: Rooseveltova, Znojmo16 330 Kč za měsíc

Pronájem, Byty 3+1, 75m² - Znojmo, Na Hrázi

Pronájem, Byty 3+1, 75m² - Znojmo, Na Hrázi

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 s balkónem, 75m2, v prvním patře cihlového domu ve Znojmě na ulici Na Hrázi. Byt se skládá z vybavené kuchyně, obývacího pokoje a dvou ložnic, koupelny s vanou a samostatného WC. Byt je světlý a slunný. Byt se náchází v klidné části města . Parkovací místo před..

Lokalita: Na Hrázi, Znojmo12 000 Kč za měsíc

Pronájem, vybavený  cihlový byt 1+1, 39m² - Znojmo ul. Jugoslávská

Pronájem, vybavený cihlový byt 1+1, 39m² - Znojmo ul. Jugoslávská

Nabízíme vám k pronájmu zařízený cihlový byt o dispozici 1+1 na ul. Jugoslávská ve Znojmě. Byt je umístěn ve 3.NP s výtahem, celý dům prošel před nedávnem kompletní revitalizací a modernizací včetně již zmíněného nového výtahu. Byt nabízí útulné bydlení včetně vybavení viz dokumentace s..

Lokalita: Jugoslávská, Znojmo7 500 Kč za měsíc

Pronájem, cihlový byt 3+1, 73 m² - Znojmo, ul. Příční

Pronájem, cihlový byt 3+1, 73 m² - Znojmo, ul. Příční

V zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu cihlový byt po rekonstrukci, o dispozici 3+1 a rozloze 73 m2. Byt se nachází v blízkosti centra města Znojma na ulici Příční a je umístěn ve 2 NP bytového domu. Interiér bytu tvoří samostatná kuchyně, obývací pokoj a dvě ložnice. Dále je zde prostorná..

Lokalita: Příční, Znojmo10 000 Kč za měsíc

Pronájem, Bytu 1+kk, 22 m² - Znojmo, ul. Příční

Pronájem, Bytu 1+kk, 22 m² - Znojmo, ul. Příční

V zastoupení majitele vám nabízíme k pronájmu dva byty o dispozici 1+kk a rozloze 22 m2, které se nachází v blízkosti centra města Znojma na ulici Příční. Jeden byt se nachází ve 2 NP a druhý ve 3 NP domu. Interiér bytů tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a dále je zde koupelna se sprchovým..

Lokalita: Příční, Znojmo5 000 Kč za měsíc

Pronájem, Obchodní prostory, 165 m² - Znojmo, ul. Pražská sídl.

Pronájem, Obchodní prostory, 165 m² - Znojmo, ul. Pražská sídl.

Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostory s vlastním parkováním v suterénu komerční nemovitosti v blízkosti centra města Znojma na ulici Pražská sídl. Jedná se o zařízené a částečně vybavené prostory, s menším barem, sociálním zařízením, jak pro veřejnost (dámské a pánské toalety), tak také zázemí..

Lokalita: Pražská sídl., Znojmo15 000 Kč za měsíc

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Pronájem, Restaurace, 210 m² - Znojmo

Představujeme Vám k pronájmu restauraci vysokého standardu na nádherném místě s výjimečným výhledem na údolí řeky Dyje a Národní park Podyjí. Nachází se v reprezentativní vile z počátku 20. století, která byla přestavěna na luxusní hotel v historickém centru města Znojma. Přístup je možný ze dvou..

Lokalita: Na Valech, Znojmo30 000 Kč za měsíc

Pronájem,Obchodní prostory, Ordinace, Kanceláře

Pronájem,Obchodní prostory, Ordinace, Kanceláře

V zastoupení majitele vám nabízíme obchodní a komerční prostory k pronájmu, které se nachází ve 2. a 3. nadzemním podlaží budovy s výtahem. Tato historická budova prošla před necelými deseti lety kompletní a zdařilou rekonstrukcí a je situována v samotném centru města na Mariánském náměstí ve..

Lokalita: Mariánské náměstí, Znojmo150 Kč za m2/měsíc