Pronájem, komerčních prostor, 300 - 400m² , vlastním parkovištěm - Znojmo - Oblekovice

Znojmo - Oblekovice | 300 m²

ID MZ21067
Kontakt
60 000 Kč za měsíc
+ provize RK

Exklusivně Vám nabízíme k pronájmu komerční objekt, s možností kombinace obchodu, bydlení, menších výrobních či skladovacích prostor a ubytování.

Nemovitost se nachází v Oblekovicích, v blízkosti hlavní komunikace Znojmo – Vídeň, disponuje vlastním parkovánímm až pro pět automobilů, byla postavena a zkolaudována v roce 2000, stavební materiál Potorherm, zatepleno polistyrenem.

Dispozičně se v přízemí o výměrě 114m2 nachází galerie, která se dá využít jako prodejní, obchodní, nebo kancelářské prostory s velkými výlohami směrovanými do hlavní ulice, dále pak prostor oddělené kanceláře 10m2 a sociální zařízení, podlahovou krytinu tvoří dlažba.

Přízemí se dále rozšiřuje do protoru výrobních, skladovacích, či prodejních prostor o výměře 143m2, tyto jsou přístupny též bočními prostornými vraty umožňujícími skládání či expedici materiálu a zboží o ploše 10m2, s vlastním sociálním zařízením a kuchňkou 15m2.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází tři samostatné jednotky o rozměrech 41m2, 47m2, 76m2, každá s vlastnním sociálním zařízením a klimatizací, teré je možno využít jako byty, kancelářské prostory, školící místnosti, nebo prostory pro drobnou výrobu.

Vytápění je plynovými kotli, přičemž obchod, výroba a druhé nadzemní podlaží disponuje každé svým vlastním plynovým kotlem.

Objekt je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, volný bude od 1.12.2021
Nájemné za celý objekt 60.000.- Kč plus energie

KategorieKanceláře
LokalitaZnojmo - Oblekovice
OkresZnojmo
Plocha užitná300 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Znojmo - Oblekovice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře