Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii domy a poloha objektu řadový" odpovídá 7 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej, Rodinné domy, 100m² - Ctidružice

Prodej, Rodinné domy, 100m² - Ctidružice

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v obci Ctidružice, vzdálené 21 km od města Znojma. Celková velikost pozemku je 296 m2. Dům je ve špatném stavu a potřebuje kompletní rekonstrukci. V domě je zavedena elektřina, plyn, voda a kanalizace. Na zahradě je také vlastní studna. U domu je i..

Lokalita: Ctidružice490 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 414 m² - Olbramkostel

Prodej, Rodinné domy, 414 m² - Olbramkostel

Nabízíme vám k prodeji prostorný rodinný dům 4+1 v obci Olbramkostel, vzdálené 11 km od města Znojmo. Celková velikost pozemku je 414 m2. Spodní patro rodinného domu se skládá z chodby, vstupní haly, jednoho pokoje, koupelny, toalety a dvou komor. Horní patro je tvořeno dalšími čtyřmi místnostmi,..

Lokalita: Olbramkostel1 600 000 Kč

Prodej rodinného domu Jaroslavice, okr. Znojmo

Prodej rodinného domu Jaroslavice, okr. Znojmo

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 s pozemkem a vinným sklepem v obci Jaroslavice okr. Znojmo. Vzdálenost od Znojma cca 20 Km. Celková plocha pozemku včetně zastavěné plochy je o velikosti 531 m2. Na pozemek navazují sad a zahrada o celkové výměře 679 m2, které jsou užívány na základě..

Lokalita: Jaroslavice590 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 1324m² - Němčičky

Prodej, Rodinné domy, 1324m² - Němčičky

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům 3+1 v obci Němčičky, vzdálené 13 km od města Znojma. Celková velikost pozemku je 1324 m2. Rodinný dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je připraven k dokončení dle představ nového majitele. Je zde nová elektřina, odpady, voda, nová plastová okna, dveře, nová..

Lokalita: Němčičky699 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 248m²

Prodej, Rodinné domy, 248m²

Exkluzivně nabízíme k prodeji RD na ulici Melkusova, ve Znojmě. Jedná se o rodinný dům ve dvojbloku. Dům má dvě podlaží + podkroví a jeho celková dispozice je 6+1 s garáží. Za domem je malý dvorek a nad garáží terasa s krásným výhledem na Loucký klášter. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě...

Lokalita: Melkusova, Znojmo2 600 000 Kč

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Šafov

Prodej, Rodinné domy, 160m² - Šafov

Nabízíme vám k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1 v malebné obci Šafov, vzdálené 28 km od města Znojma. Celková velikost pozemku je 743 m2. Nemovitost se skládá z kuchyně, tří obytných místností, koupelny a toalety. V domě je zavedena elektřina a voda. K nemovitosti dále náleží technická místnost,..

Lokalita: Šafov 44869 000 Kč

Prodej, bytový dům s garáží a vnitřním bazénem, 350m² - ul. Klácelova - Znojmo

Prodej, bytový dům s garáží a vnitřním bazénem, 350m² - ul. Klácelova - Znojmo

Exkluzivně vám nabízíme zrekonstruovaný bytový dům v historické části města Znojma. Jedná se o cihlový, podsklepený dům s vlastní garáží, bazénem a dvěma samostatnými bytovými jednotkami. V přízemí je prostorná garáž se sekčními vraty, ze které je vstup na chodbu, kde se nachází samostatná..

Lokalita: Klácelova, Znojmoinfo v RK