O společnosti

Myjsmereality je kreativní a moderní realitní kancelář dlouhodobě působící v oblasti realitního trhu, která poskytuje kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních a komerčních realit na jižní Moravě. Mladý, profesionální tým, plný zkušených a flexibilních makléřů, vás rychle a bezpečně provede celým procesem veškerých druhů realitních transakcí.  

Individuální přístup: 

Na prvním místě je pro nás vždy klient, kterého za jeho důvěru odměníme individuálním přístupem na profesionální úrovni . Samozřejmostí je vždy  počáteční  nastavení spolupráce, vyjasnění si přání a potřeb a pak už jen společná cesta ke zdárnému cíli.

Prodej, koupě a pronájem: 

Znalost realitního trhu, spolupráce s dalšími proklientsky zaměřenými společnostmi či využití dlouhodobě tvořených databází kontaktů,  je pro nás obrovskou výhodou v nejčastěji poptávané službě, jako je prodej, koupě a pronájem nemovitostí, ve které si držíme vysoký standard a úspěšnost. Součástí našeho týmu jsou mimo kvalitních realitních makléřů  i zkušení lidé z oblastí financí a marketingu . Všichni pak společně klademe důraz na otevřenou a upřímnou komunikaci a podávání objektivních informací.

Lorenc & Zacha s.r.o. - Znojmo
Lorenc & Zacha s.r.o. - Znojmo
Rudoleckého 858/23
669 02
Znojmo