Služby

Klientský servis

Klientský servis

Pro naše klienty poskytujeme tyto služby: více »

Financování Vaší koupě

Financování Vaší koupě

Jiří Benáček – specialista na hypotéky a financování bydlení. více »

Stylové vybavení domácnosti

Stylové vybavení domácnosti

Hledáte moderní vybavení domácnosti? Mrkněte na stylart.cz více »

Konzultace

Konzultace

Nerozhodli jste se zatím k využití našich služeb, ale i tak máte spoustu otázek týkající se realitního trhu, na které neznáte odpovědi? Rádi vám poskytneme zcela zdarma nezávaznou schůzku a odpovědi na veškeré vaše otázky. více »

Právní servis

Právní servis

Našim klientům nabízíme profesionální a odpovědný přístup, diskrétnost, kvalitu a loajalitu. Proto je pro nás nesmírně důležité využívat renomovaných advokátních kanceláří a poskytnout klientovi možnost výběru. Spolupracujeme se dvěmi advokátními kancelářemi a to: více »

Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Našim klientům rádi poskytneme i službu spojenou s kompletní správou a údržbou nemovitosti. Máme zkušenosti se servisem jak bytových domů, které disponují společenstvím vlastníků jednotek, tak i se servisem jednotlivých či privátních nemovitostí. Samozřejmostí této služby je mimo standardních.. více »

Prodej luxusních nemovitostí

Prodej luxusních nemovitostí

Naše společnost se zabývá i prodejem či pronájmem nadstandardních nemovitostí nejenom v České republice, ale také v zahraničí. Jedná se o nemovitosti, které jsou specifické svým zpracováním, historií, lokalitou či architekturou a jsou velmi žádané u náročnějších klientů. V této sekci vám budeme představovat objekty, které se pyšní svojí výjimečností a splňují právě tato kritéria. více »

Pronájem nemovitostí

Pronájem nemovitostí

Naše společnost má více než 10 let zkušeností v oblasti pronájmu nemovitostí. V případě pronájmu nemovitosti přes naši realitní kancelář vám poskytneme kompletní servis, který vám zajistí minimum starostí s pronájmem dané nemovitosti. Určíme aktuální výši tržního nájemného, zorganizujeme prohlídky, naši renomovaní právníci zpracují nájemní smlouvu a předáme nemovitost včetně sepsání předávacího protokolu. Po dobu nájemního vztahu poskytneme v případě potřeby průběžnou asistenci a to jak pronajímatelům, tak nájemníkům. více »

Lorenc & Zacha s.r.o. - Znojmo
Lorenc & Zacha s.r.o. - Znojmo
Rudoleckého 858/23
669 02
Znojmo