Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 63 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty - ul. Lužická, Znojmo

Pronájem, Byty - ul. Lužická, Znojmo

Nabízíme vám v exkluzivním zastoupení majitele k pronájmu bytové jednotky různých velikostí v blízkosti centra města Znojma. Velkoryse řešené bytové jednotky prošly nově rozsáhlou, kompletní a povedenou rekonstrukcí. Jsou zde zdařile kombinovány původní prvky s moderním a vkusným designem...

Lokalita: Lužická, Znojmoinfo v RK

Pronájem, Byty 2+kk,  40m2

Pronájem, Byty 2+kk, 40m2

Nabízíme vám v exkluzivním zastoupení majitele k pronájmu bytové jednotky v blízkosti centra města Znojma. Velkoryse řešené bytové jednotky prošly nově rozsáhlou, kompletní a povedenou rekonstrukcí. Jsou zde zdařile kombinovány původní prvky s moderním a vkusným designem. Jedinečnost každého bytu..

Lokalita: Znojmo10 000 Kč za měsíc

Prodej, byt, 4+1 se zahradou, 115 m² - Znojmo, ul. Rooseveltova

Prodej, byt, 4+1 se zahradou, 115 m² - Znojmo, ul. Rooseveltova

Hledáte prostorný byt v blízkosti centra města Znojma s možností využití vlastní zahrady za domem? Byt po kompletní rekonstrukci s použitím kvalitních materiálů a přitom zachování dobových prvků, kde se budete cítit vždy jako doma? Pak právě pro vás máme tento byt na ul. Rooseveltova ve Znojmě,..

Lokalita: Rooseveltova, Znojmo3 900 000 Kč

Prodej, Byty 2+1, 53,5 m²

Prodej, Byty 2+1, 53,5 m²

Bytová jednotka č. 541/1 v 2.NP budovy č.p./or. 541/11 v Třebíči na ulici Maxima Gorkého. Byt v klidné lokalitě. V blízkosti ZŠ, MŠ, zdravotní středisko, lékárna, pošta, obchod. Celková výměra podlahové plochy 53,5 m2. Bytová jednotka o velikosti 2+1 se skládá z těchto místností a příslušenství -..

Lokalita: Třebíč - Nové Dvory1 575 000 Kč

Prodej, Pozemku - zahrady, 1.090 m² - Znojmo, Přímětice

Prodej, Pozemku - zahrady, 1.090 m² - Znojmo, Přímětice

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěknou a slunnou zahradu o výměře 1.090 m2 v zahrádkářské kolonii ve Znojmě, v části Přímětice. Na zahradě se nachází zděná a podsklepená chata o výměře 15 m2 s podkrovím. Na zahradě se nachází elektrika, která je vyvedena do chaty a kopaná studna. Dále je zde venkovní..

Lokalita: Znojmo - Přímětice1 090 000 Kč

Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk, 25m² - Znojmo, ul. Rudoleckého

Pronájem zrekonstruovaného bytu 1+kk, 25m² - Znojmo, ul. Rudoleckého

Nabízíme vám k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 1+kk na ul. Rudoleckého ve Znojmě. Podlahová plocha bytu je 25 m2 a je umístěn v 1.NP cihlového domu. Celý byt prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí. Jsou zde nová plastová okna, nové rozvody elektřiny, vody a odpadu, nově jsou..

Lokalita: Rudoleckého, Znojmo5 000 Kč za měsíc

Prodej, novostavby bytu 4+1, 104m² s terasou 12m², ul. Rooseveltova, Znojmo

Prodej, novostavby bytu 4+1, 104m² s terasou 12m², ul. Rooseveltova, Znojmo

Residence Ludwig vám nabízí nový způsob bydlení v samém centru města Znojma. Jedná se o novostavbu moderně řešeného bytu o dispozici 4+1 s terasou o velikosti 12 m2 z níž je překrásný výhled do okolí. Byt se nachází ve 4.NP s výtahem v moderně řešeném bytovém domě na ulici Rooseveltova ve Znojmě. K..

Lokalita: Rooseveltova, Znojmo4 690 000 Kč

Prodej, vinný sklep, 435 m2 - Jaroslavice, Znojmo

Prodej, vinný sklep, 435 m2 - Jaroslavice, Znojmo

Vinný sklep s lisovnou se nachází ve vinařské obci Jaroslavice a je situován v malebné sklepní uličce. Každoročně se zde koná tradiční výstava vín a akce otevřených sklepů místních vinařů. Obec je vzdálena 18 km od Znojma východním směrem a leží v těsné blízkosti hranic s Rakouskem. Dominantou obce..

Lokalita: Jaroslavice890 000 Kč

Prodej, rodinný dům, 190 m² - Nový Šaldorf

Prodej, rodinný dům, 190 m² - Nový Šaldorf

Tento rodinný dům se nachází v obci Nový Šaldorf v blízkosti hlavního tahu Znojmo – Vídeň. Dům je zděný, přízemní, nepodsklepený o zastavěné ploše 68 m2. Součástí domu je dlážděný dvorek, hospodářské stavení a stodola. Celková plocha pozemku je 190 m2, šířka pozemku je cca 6 m. Ke stodole o rozloze..

Lokalita: Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf899 000 Kč

Prodej, bytový dům, 520 m² - Znojmo

Prodej, bytový dům, 520 m² - Znojmo

Rohový dům umožňuje kombinovat bytové a podnikatelské potřeby. Nabízí skvělou dostupnost do centra Znojma a investiční příležitost. V přízemí bytového domu o zastavěné ploše 159 m2 se v současnosti nachází soukromá školka, toalety (patří k vinárně) a kotelna. V podzemním podlaží je stylová..

Lokalita: Dolní Česká, Znojmo8 500 000 Kč