Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí" odpovídá 35 nabídek.

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Rodinné domy, ulice Vinohrady, Znojmo,  177m²

Pronájem, Rodinné domy, ulice Vinohrady, Znojmo, 177m²

S potěšením vám v exkluzivním zastoupení majitele nabízíme pronájem rodinného domu v lukrativní části města Znojma na Vinohradech. Těžko bychom hledali alternativu k velikosti, místu a ceně nabízené nemovitosti. Třípodlažní rodinný dům je ve velmi pěkném a udržovaném stavu. V přízemí najdeme mimo..

Lokalita: Vinohrady, Znojmo20 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinné domy, plocha pozemku 1213 m² - Podmyče

Prodej, Rodinné domy, plocha pozemku 1213 m² - Podmyče

Bydlení v klidném prostředí, rozlehlý pozemek s možností další výstavby, krásná okolní krajina, každodenní relax v teple domova nebo nemovitost po rozsáhlé rekonstrukci. Toto jsou společné jmenovatele rodinného domu umístěného v malebné a historické obci Podmyče, který vám nabízíme v zastoupení..

Lokalita: Podmyče3 990 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 416 m² - Hrádek

Prodej, Rodinný dům, 416 m² - Hrádek

Rodinný dům se nachází v obci Hrádek (21 km od Znojma) na česko-rakouském pomezí. Obec leží mezi Znojmem a Mikulovem v blízkosti rakouského města Laa an der Thaya. Pozemek je zasazen do malebné části navazující na střed obce v sousedství malého parku a na dosah Moravské vinné stezky. Praktickou..

Lokalita: Hrádek2 700 000 Kč

Prodej, Rodinný dům, 150 m² - Hluboké Mašůvky

Prodej, Rodinný dům, 150 m² - Hluboké Mašůvky

Novostavba prostorného rodinného domu stojí v těsném sousedství přírodního parku Jevišovka. Rezidenční část Hlubokých Mašůvek je lemovaná údolím Plenkovického potoka a leží na okraji rozsáhlých lesů. Nedaleké centrum Znojma je vzdálené 10 min. jízdy autem. Rodinný dům nabízíme ve stavu před..

Lokalita: Hluboké Mašůvky5 600 000 Kč

Pronájem, Byt 2+kk, 50 m² - Znojmo, Jarošova

Pronájem, Byt 2+kk, 50 m² - Znojmo, Jarošova

Krásný byt 2+kk na ul. Jarošova se nachází v cihlovém bytovém domě, který byl postaven v roce 2007. Tento byt o výměře 50 m2 je umístěný ve 4.NP pětipatrového domu s výtahem. V podzemním podlaží je možnost využití 3 společných místností. Byt bude k dispozici od února 2020. Interiér tvoří..

Lokalita: Jarošova, Znojmo10 300 Kč za měsíc

Pronájem, Byt 3+kk, 64 m² - Brno - Židenice

Pronájem, Byt 3+kk, 64 m² - Brno - Židenice

Nabízíme nový byt se dvěma balkony ve 2. patře moderního rezidenčního projektu, který je vybavený výtahem a podzemním parkováním. Novostavba je situovaná v prostoru nároží ulic Táborská – Gajdošova s perfektní dopravní dostupností služeb a napojení na business parky, letiště a dálnice. V blízkém..

Lokalita: Táborská 4531/48, Brno - Židenice18 000 Kč za měsíc

Prodej, Rodinný dům, 101 m² - Okrouhlička, okr. Havlíčkův Brod

Prodej, Rodinný dům, 101 m² - Okrouhlička, okr. Havlíčkův Brod

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji pěkný rodinný dům o dispozici 4+kk o výměře 101 m2. Jedná se o nízkoenergetickou novostavbu (dřevostavba) postavenou v roce 2015 a nachází se v satelitní zástavbě nových rodinných domů v krásném prostředí obce Okrouhlička, která je vzdálená..

Lokalita: Okrouhlička7 250 000 Kč

Prodej, cihlový byt, 3+1 s balkonem, 71m² - Znojmo, ul. Loucká

Prodej, cihlový byt, 3+1 s balkonem, 71m² - Znojmo, ul. Loucká

Zrekonstruovaný zařízený cihlový byt o dispozici 3+1 s balkonem se nachází ve 2.NP v nově revitalizovaném bytovém domě na ul. Loucká ve Znojmě. Tato lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost v pěší dostupnosti: školku, školu, obchodní dům Albert, Flop, zastávka MHD, park a překrásné pěší stezky..

Lokalita: Loucká, Znojmo3 900 000 Kč

Pronájem skladovací haly, 240 m² - Únanov, okr. Znojmo

Pronájem skladovací haly, 240 m² - Únanov, okr. Znojmo

Nabízíme vám k pronájmu samostatně stojící skladovací halu o výměře 240 m2 s vlastním vjezdem na začátku obce Únanov okr. Znojmo. Celková výměra areálu okolo haly je dalších 2.451 m2, který je součástí nabídky. Hala je napojena na elektřinu a má vlastní zabezpečovací systém. Příjezd je po silnici..

Lokalita: Únanov17 000 Kč za měsíc

Prodej, domu, 147 m² - Znojmo, ul. Koželužská

Prodej, domu, 147 m² - Znojmo, ul. Koželužská

Hledáte pěkný dům v údolí řeky Dyje? Tak je tato nemovitost právě pro vás. Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pěkný dům, který je možno přebudovat na dvě samostatné bytové jednotky a který se nachází ve Znojmě na ulici Koželužská. Dům o užitné ploše 110 m2, leží na pozemku o výměře 147 m2 a..

Lokalita: Koželužská, Znojmo5 950 000 Kč