Prodej luxusních nemovitostí

Naše společnost se zabývá i prodejem či pronájmem nadstandardních nemovitostí nejenom v České republice, ale také v zahraničí. Jedná se o nemovitosti, které jsou specifické svým zpracováním, historií, lokalitou či architekturou a jsou velmi žádané u náročnějších klientů. V této sekci vám budeme představovat objekty, které se pyšní svojí výjimečností a splňují právě tato kritéria.

Paris IV_DRONE_JARDIN_1_Paris IV_DRONE_JARDIN_3_Paris IV_FACADE_Paris IV_NIGHT 2_Paris IV BEDROOM 2_2_Paris IV_ MASTER BATHROOM_Paris IV BEDROOM 1_BATHROOM_Paris IV_BEDROOM 2_1_Paris IV_JARDIN_1_

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vila. 2240

Tyto krásné nové vily se 3 ložnicemi v Dolores. Vily mají obytnou velikost 130 m2 a rozkládají se na dvou podlažích. Pozemek o velikosti 194 m2.  Skládá se celkem ze 3 ložnic, 3 koupelen a toalety pro hosty. Hlavní patro se skládá z dvoulůžkové ložnice s en-suite koupelnou, toaletou pro hosty a velkého obývacího pokoje s jídelnou, obývací částí a otevřenou kuchyní. V prvním patře jsou dva dvoulůžkové pokoje, kde oba mají vlastní koupelnu. Jedna z ložnic má také přímý vstup na krásnou terasu s výhledem do zahrady. Vily jsou vybaveny podlahovým vytápěním ve všech koupelnách a předinstalovanou klimatizací. Vily jsou umístěny na pozemcích o velikosti cca 200 m2. Najdete zde soukromý bazén 7 x 3 metry, krásný krytý jídelní kout a prostor pro lehátka a posezení. Na pozemku je parkování. V prvním patře je terasa s prostorem pro posezení. Vily se nacházejí v Dolores na pobřeží Costa Blanca, v pěší vzdálenosti do centra města, kde najdete veškerou občanskou vybavenost.

Cena 274.000 EUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

prodej-luxusniho-srubu-na-brehu-jezera-ontario-log-home-2-53fccb

Lorenc & Zacha s.r.o. - Znojmo
Lorenc & Zacha s.r.o. - Znojmo
Rudoleckého 858/23
669 02
Znojmo