Prodej rodinných domů, 4+kk s garáží, ul. Bezová, Nový Šaldorf-Sedlešovice

Bezová, Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf | 153 m²

ID MZ24033
Kontakt
info v RK

Nabízíme vám k prodeji již zahájenou výstavbu moderně řešených rodinných domů na klíč v exkluzivní a nejvíce vyhledávané lokalitě ve Znojmě vinařské obce Nový Šaldorf - Sedlešovice ul. Bezová, jež představuje ideální příležitost pro náročné klienty, kteří hledají kombinaci kvality, komfortu a moderniho bydlení.

Plocha nabízených pozemků určených k zástavbě je od 609 m2 do 673 m2, což nabízí dostatek prostoru pro pohodlné a klidné bydlení. Zastavěná plocha domu pak činí 189 m2. Pozemky jsou napojeny na veškeré IS (voda, kanalizace, elektřina, plyn), velkou předností jsou již vybudované silnice, chodníky a veřejné osvětlení.

Samotný dům se pyšní podlahovou plochou 153 m2, dispozice 4+kk nabízí dostatek prostoru, nechybí zde technická místnost propojená se vstupem do garáže. Prostorná vstupní hala s toaletou pro hosty. V oddělené části jsou pak tři ložnice, šatna (toalet s bidetem) a koupelna se sprchovým koutem a vanou.

Interiérové vybavení zahrnuje elegantní vinylové podlahy, kvalitní obklady a dlažbu, a moderní zařízení koupelen. Interiérové dveře dodávají domu eleganci a vkus, zatímco příprava pro krbovou vložku přidává domácí atmosféru a dotváří už tak příjemnou a útulnou atmosféru celého domu.

Venkovní oplocení kolem celého domu 3D pletivem s betonovou podezdívkou, a před domem oplocení z betonového monolitu, chodníky se zámkovou dlažbou a terasou 48 m2. Garáž se sekčními vraty a dveřmi se vstupem na zahradu, vstup do garáže je řešen z technické místnosti.

Přidanými hodnotami tohoto domu jsou i před okenní žaluzie a zabezpečení pohybovými čidly, které zvyšují bezpečnost a komfort bydlení. Vytápění je zajištěno podlahovým topením, které využívá moderní plynový kondenzační kotel, což zaručuje energetickou efektivitu.

Dům má příjemný přízemní layout, který umožňuje výhledy do okolní krajiny. Střecha domu je částečně plochá, s připravenou instalací pro fotovoltaické panely, což přispívá k ekologičtějšímu bydlení.

K pozemku patří retenční nádoba o obsahu 6 m3, což pomáhá s odbouráváním povrchového odtoku vody s možností ekologického využití na zalévání zahrady.

Tato moderní novostavba nabízí dokonalou kombinaci luxusu, komfortu a funkcionality, což z ní činí ideální rodinný dům v atraktivním prostředí příměstské části Nový Šaldorf – Znojmo. Kolaudace a předání jednotlivých domů bude probíhat od srpna 2025.

Přístup k domu je snadný, díky nedávno dokončené asfaltové silnici, která je opatřena chodníky a večerním osvětlením pro zvýšení bezpečnosti. Navíc, v docházkové vzdálenosti, je zastávka městské hromadné dopravy.

Soubory ke stažení:

DOMY ŠALDORF
KategorieRodinné domy
LokalitaBezová, Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Plocha užitná153 m²
Plocha pozemku673 m²
Plocha zastavěná189 m²
Stav objektuVe výstavbě
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování1. srpen 2025
Rok kolaudace2025
Rok výstavby2024
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Bezová
Nový Šaldorf-Sedlešovice - Nový Šaldorf
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře