Prodej, Rodinný dům, 410 m² - Strachotice - Micmanice

Strachotice - Micmanice | 410 m²

ID LU2304
Kontakt
2 899 000 Kč

Zachovalý dům v Micmanicích nabízí výborný poměr dostupnosti Znojma 10 km a sousedního Rakouska 7 km. Pozemek obdélníkového tvaru optimálních rozměrů 23 x 43 m je zasazen do okrajové části obce s okolní rezidenční výstavbou rodinných domů. Dům je odizolovaný od zemní vlhkosti, má betonové podlahy, zateplené stropy nad obytnou částí, plastová okna, elektroinstalace a rozvod topení v mědi.

Členitý interiér tvoří prostorná kuchyň, obývací místnost, ložnice, pokoj, letní kuchyň, dílna, technická místnost, kotelna, sklep 10 m2, předsíň, chodba, koupelna a samostatná toaleta. Topení a ohřev vody zajišťuje plynový kotel se zásobníkem. Nemovitost je napojena na tlakovou kanalizaci a na dvorku se nachází studna. Za domem stojí udírna se skleníkem 15 m2 a samostatná hospodářská budova 35 m2 se 2 chlévy, kurníkem a dále 2 malé místnosti se zahradní technikou. Technická místnost vedle domu má potenciál k přestavbě na garáž.

Lokalita disponuje kompletní vybaveností včetně školy, školky, pošty, praktického a dětského lékaře. Poloha nemovitosti nabízí klidné bydlení s výbornou dostupností Znojma a všech služeb, kterými obec disponuje. Nedaleko domu vede Moravská vinná stezka a protéká Mlýnská strouha, podél které vede krásná cyklostezka k vodnímu mlýnu ve Slupi a pokračuje kolem druhého největšího rybníka na Moravě až do obce Jaroslavice.

Vybavení je součástí ceny za nemovitost.

KategorieRodinné domy
LokalitaStrachotice - Micmanice
OkresZnojmo
Velikost3 pokoje
Plocha užitná410 m²
Plocha pozemku858 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Strachotice - Micmanice
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře