Prodej, Rodinný dům, 300 m² - Znojmo, Horní Česká

Horní Česká, Znojmo | 300 m²

ID LU2211
Kontakt
9 900 000 Kč

Rodinný dům s privátní zahradou stojí na pomezí Městského parku a historického centra. Prestižní adresa je v pěším dosahu veškerých služeb, památek a parků. Unikátní zahrada, ukrytá za kamennými hradbami a obrannou věží, je z části zastavěná dílnou a dřevníkem. Nemovitost svým umístěním nabízí kombinaci podnikatelských a bytových potřeb.

Interiér zdobí dochované historické prvky. V přízemí se nachází komerčně využívaná část s příslušnými sklady a sociálním zázemím. Za masivními dveřmi v 1. podlaží se ukrývají zachovalé sklepní prostory, které byly v minulosti propojeny se znojemským podzemím. Ve 2. podlaží je umístěna samostatná bytová jednotka 3+1. Interiér tvoří obývací místnost se vstupem na terasu, prostorná kuchyně, 2 ložnice, spíž, koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Nad bytem se rozkládá půda, která má potenciál k rozšíření obytné plochy a dispozice bytové jednotky. Na rodinný dům navazuje stavení nazývané vejminek, který disponuje obývací místností s kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Atraktivní lokalita poskytuje vše potřebné, v okolí fungují kavárny, restaurace a působivé atmosféře přispívá množství okolních historických domů, mezi kterými se vinou úzké uličky s obchody. Pozemek pod dílnou a dřevníkem není součástí prodeje, ale k neomezenému užívání.

Užitná plocha 300 m2, zastavěná plocha 100 m2 + vejminek 40 m2, zahrada 210 m2, pozemek 350 m2

KategorieRodinné domy
LokalitaHorní Česká, Znojmo
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku350 m²
Plocha zahrady210 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Horní Česká
Znojmo
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře