Pronájem, novostavba byt 1+1, 47 m² - Mariánské nám. - Znojmo

Mariánské náměstí, Znojmo | 47 m²

ID MZ230095
Kontakt
11 000 Kč za měsíc

Tak akorát. Ani ne moc ani ne málo. Tento sympatický byt o dispozici 1+1 s podlahovou plochou 47 m2, vybízí svou podlahovou plochou i dispozicí k příjemnému a nenákladnému bydlení, s bezbariérovým přístupem a s moderně řešeným proskleným výtahem i reprezentativními společnými prostory.
Okna kuchyně jsou orientována do vnitrobloku, zatím co okna pokoje jsou s výhledem do vkusně opravené ulice Rooseveltova. Nemějte strach, že by tu nebyl klid, vzhledem k tomu, že je byt umístěn ve 3.NP samozřejmě s výtahem, je hluk od projíždějících aut minimální.

A kdyby vás to už doma nebavilo, pak stačí vyjít před dům a vydat se kterýmkoliv směrem a v pěší dostupnosti naleznete třeba městský park s relaxační zónou, spoustu restaurací či kaváren, městskou knihovnu nebo historické centrum města Znojma.

Parkování je k dispozici ve vedlejších ulicích nebo přímo před samotnou budovou. Vytápění bytu je nyní řešeno centrální plynové.

Samotný dům, v němž se nachází tato jedinečná bytová jednotka, nedávno prošel rekonstrukcí a modernizací, včetně vybudování bezbariérového přístupu a nového proskleného výtahu, který vás doveze až před dveře samotného bytu.

Nájemné za bytovou jednotku je ve výši 11.000 Kč/měs. + inkaso formou záloh, dále majitel požaduje vratnou kauci ve výši 22.000Kč + provize Rk.

KategorieByty 1+1
LokalitaMariánské náměstí, Znojmo
OkresZnojmo
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná47 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování3. listopad 2023
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Mariánské náměstí
Znojmo
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře