Pronájem, Obchodní prostory, 360 m² - Třebíč - Jejkov

Smila Osovského, Třebíč - Jejkov | 360 m²

ID 00072
Kontakt
100 Kč za m²/měsíc
cena k jednání

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v objektu "pošty" na ulici Smila Osovského nedaleko náměstí. Budova hlavní pošty je historická stavba dokončená v roce 1898. Po dlouhé době ve správě České pošty se konečně dočká rekonstrukce a stane se znovu významnou urbanistickou komponentou souvislé zástavby předměstí Jejkova navazující na Karlovo náměstí. V přízemí bude nadále pošta, v prvním patře kanceláře a byty, druhé patro bude předěláno na bytové jednotky.

Již dnes máte možnost využít mnoho prostor v druhém patře k pronájmu za velmi přijatelnou cenu a poté možnost se přemístit do nově zrekonstruovaných místností s výhledem na ulici Smila Osovského. Díky poště, bytovým jednotkám, v blízkosti náměstí a sousedící s parkovištěm je to skvělé zázemí pro obchůdky nebo kanceláře, které navštěvují klienti. Díky velkému prostoru je v současné době možno využít i jako sklady nebo výrobnu. Pronajmout lze i rozměrnou garáž.

Kanceláře o rozměru 16 – 42 m2 a jedna 92 m2, ně možné pronajmout jednotlivě. Některé kanceláře jsou propojené. Sociální zařízení je na chodbě.

KategorieObchodní prostory
LokalitaSmila Osovského, Třebíč - Jejkov
OkresTřebíč
Plocha užitná360 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní
Datum nastěhování1. duben 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Smila Osovského
Třebíč - Jejkov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře