Pronájem, zařízené a zavedené Ordinace s čekárnou a RTG, 44 m² - Znojmo, ul. Alšova

Alšova, Znojmo | 44 m²

ID MZ22063
Kontakt
6 000 Kč za měsíc

Nabízíme vám k pronájmu zavedenou a kompletně zařízenou zubní ordinaci v blízkosti centra města Znojma na ul. Alšova. Tento prostor o celkové výměře 44m2 je zkolaudován k lékařským účelům a je umístěn v 1.NP bytového domu. Doposud tento prostor sloužil jako zubní ordinace, ale je zde možnost jej využít i k jiným účelům.

Je zde vstupní chodba 8 m2, sklad 5m2, toalety dámské a pánské, čekárna 11m2, šatna pro personál 10m2, rentgen 8m2, a samotná ordinace 18,50m2 s okny do ulice Alšova. Kromě ordinace jsou všechny ostatní prostory sdíleny s jinou zubní ordinací pana MUDr. Hambálka. Velkou předností je, že celý prostor je jak bylo již zmíněno, zařízen a vybaven, náklady na provoz se děli na ideální poloviny.
V blízkosti ulice Alšova se nachází kompletní občanská vybavenost včetně zastávky MHD a blízkost do centra města Znojma. Jedná se o dlouhodobý pronájem.
Nájemné za tyto prostory jsou 8.000Kč plus inkaso (plyn, elektřina, voda) Dále majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů a provize RK.
Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

KategorieOrdinace
LokalitaAlšova, Znojmo
OkresZnojmo
Plocha užitná44 m²
Počet podlaží5
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObytná
Datum nastěhování25. červenec 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Alšova
Znojmo
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře