Prodej chaty se zahradou s možností výstavby, 787 m² - Vranov nad Dyjí - Znojmo

Vranov nad Dyjí | 50 m²

ID 00114
Kontakt
2 350 000 Kč
cena k jednání

Jedna z nejoblíbenějších turistických lokalit na jižní Moravě s výhledem na Vranovský zámek, který vám bude každý závidět a to božské ticho.
Toto vše můžete mít díky jedinečné nabídce nabízené nemovitosti v těsné blízkosti Vranovské přehrady, přímo v obci Vranov nad Dyjí, kde vám nabízíme rozlehlý pozemek o celkové výměře 787 m2 se samostatně stojící chatou, která je podsklepená s obytným podkrovím, terasou s krbem a balkonem.
Příjezd k pozemku je jak z horní, tak také spodní části po zpevněné cestě s parkováním na obecním pozemku. Do chaty je přivedena elektřina a na hranici pozemku je pak obecní voda. Celý pozemek je oplocený a zatravněný se vzrostlými ovocnými stromy. Velkou předností tohoto pozemku je možnost zástavby až do 59 m2 s možností trvalého bydlení v mírně svažitém terénu, díky čemuž máte vše jak na dlani.

Samotná obec Vranov nad Dyjí je městys v okrese Znojmo, který se rozkládá pod přehradní nádrží Vranov v údolí řeky Dyje se spoustou zeleně a nespočtem turistických tras a cyklotras. Obec je rozprostřena v údolí nad níž se tyčí na vysokém skalním ostrohu dominanta Vranovského zámku.
Pro více informací a případnou prohlídku nemovitosti kontaktujte makléře: Michal Zacha.

Soubory ke stažení:

video YouTube
KategorieChata
LokalitaVranov nad Dyjí
OkresZnojmo
VelikostAtypický
Plocha užitná50 m²
Plocha pozemku787 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaVenkovská

Lokalita

Vranov nad Dyjí
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře