Prodej, Pozemky - zahrady, 0 m² - Únanov

Únanov | 2 456 m²

ID MZ230052
Kontakt
2 500 000 Kč
cena k jednání

Prodej unikátní zahrady v blízkosti obce Únanov ve Znojmě je jedinečnou příležitostí. S bezproblémovým příjezdem osobním autem po zpevněné cestě nabízí tato rozlehlá oáza klidu, ideální místo pro vaši vlastní zahradní idylu.

S celkovou výměrou 2.456 m2 tato zahrada nejenže okouzlí svou rozlehlostí, ale také svým praktickým vybavením. Připojení na elektřinu a vrtaná studna s čerpadlem zajišťují dostatek vody pro závlahu celé zahrady a pro využití v přilehlé chatě. Ovocné stromy a keře, které ozvláštní vaše pobyty na zahradě, rostou ve velmi udržovaném prostředí.

Dva moderně řešené skleníky rozšiřují možnosti pěstování a poskytují prostor pro rostliny citlivější na klimatické podmínky. Půda této zahrady je zvláště úrodná, což vám umožní dosáhnout vynikajících výsledků při pěstování rostlin a zeleniny, ale také možnost pěstování exotických plodin.

Nabídka zahrnuje také podsklepenou chatu s obytným podkrovím, která poskytuje zastavěnou plochu 41 m2. Přidanou hodnotou je pergola s posezením a krb s udirnou, které vytvářejí příjemné místo pro odpočinek a společenská setkání.

Tato nemovitost je situována v klidné lokalitě, což zajišťuje maximální soukromí a klid pro vaše chvíle a útěk před civilizací. Možnost rozdělení zahrady na více částí nebo individuální seberealizace vám umožní plně využít potenciálu této rozlehlé zahrady.

Nenechte si ujít příležitost vlastnit tento zelený klenot v blízkosti obce Únanova – místo, kde se splní vaše zahradní sny a každodenní život získá nový rozměr.

Soubory ke stažení:

IMG_1296
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaÚnanov
OkresZnojmo
Plocha pozemku2.456 m²
StavbaRekreační chata
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační

Lokalita

Únanov
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře