Prodej, Rodinný dům, 183 m² - Hevlín

Hevlín | 183 m²

ID LU2315
Kontakt
2 400 000 Kč

Řadový rodinný dům se nachází v atraktivní lokalitě v obci Hevlín na česko-rakouském pomezí. Tato malebná obec se rozkládá mezi krásnými městy Znojmem a Mikulovem a těší se blízkosti lázeňského města Laa an der Thaya.

Interiér v přízemí tvoří předsíň, světlá obývací místnost, vybavená kuchyň, toaleta, kotelna a spíž. Druhé podlaží domu je vyhrazeno pro soukromí a odpočinek. Zde se nachází tři pokoje, které nabízejí dostatek prostoru pro pohodlný spánek, relaxaci nebo třeba pracovní činnosti. Teplo v domě zajišťuje plynový kotel a ohřev vody elektrický bojler. Na dům navazuje hospodářské stavení a zahrada 150 m2. Přístup k domu je možný jak ze severní strany hlavním vchodem, tak i ze strany jižní přes zahradu.

Okolí nabízí široké možnosti pro relaxaci a aktivní odpočinek. V sousedství se nachází vyhledávané termální lázně v Laa an der Thaya. Kolem domu vede cyklostezka spojující Znojmo s Mikulovem. V obci samotné se také nachází škola pro žáky 1. – 9. třídy a školka, což je ideální pro rodiny s dětmi. Tato nemovitost je skvělou příležitostí k pohodlnému bydlení v žádané lokalitě, těsně u rakouských hranic mezi Znojmem a Pálavou.

KategorieRodinné domy
LokalitaHevlín
OkresZnojmo
Velikost4 pokoje
Plocha užitná183 m²
Plocha pozemku328 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Lokalita

Hevlín
Máte zájem o tuto nemovitost?
Kontaktujte makléře